REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Sprzedał dom, by zobaczyć Travisa Scotta. Następnego dnia koncert został odwołany

Czego się nie robi, by pójść na wymarzony koncert swojego idola? Jeden z fanów Travisa Scotta postanowił nie bawić się w półśrodki i sprzedał swój dom, by pojawić się na koncercie rapera pod Piramidami w Gizie. Okazało się jednak, że chłopak podjął prawdopodobnie najgorszą decyzję w swoim życiu, ponieważ następnego dnia pojawiła się informacja, że koncert Travisa został odwołany.

27.07.2023
15:57
Sprzedał dom, by zobaczyć Travisa Scotta. Następnego dnia koncert został odwołany
REKLAMA

Na początku lipca Travis Scott opublikował na Instagramie zdjęcie, które zapowiadało koncert rapera w nietuzinkowym miejscu - artysta miał bowiem zagrać pod Piramidami w Gizie 28 lipca tego roku. Na zaledwie 10 dni przed koncertem Egipski Syndykat Zawodów Muzycznych, odpowiedzialny za zatwierdzanie muzycznych wydarzeń, podniósł sprzeciw. Jako powód podał "szatańskie rytuały", odprawiane przez Scotta, a także jego rzekome powiązania z "antyegipskim afrocentryzmem". Live Nation Middle East, odpowiedzialny za dystrybucję biletów na koncert Scotta, który zapewniał wcześniej, że żadne zmiany odnośnie wydarzenia nie zostały wprowadzone, wczoraj opublikował na Twitterze informację, że wydarzenie zostało odwołane. Tymczasem jeden z fanów postanowił postawić wszystko na jedną kartę i sprzedał swój dom, by zobaczyć swojego idola w Egipcie.

Czytaj także: Koncert Travisa Scotta w piramidzie pod znakiem zapytania. Anulowali mu zezwolenie

REKLAMA

Fan sprzedał dom, by polecieć na koncert Travisa Scotta. Następnego dnia wydarzenie zostało odwołane

Live Nation opublikował na Twitterze post, w którym poinformował fanów, że koncert Travisa Scotta pod piramidami został odwołany. Podkreślono, że powodem są skomplikowane kwestie produkcyjne, które sprawiły, że wydarzenie nie mogło odbyć się na pustyni.

Oświadczenie Live Nation na temat odwołania koncertu Travisa Scotta
REKLAMA

Przed tą informacją jeden z fanów Travisa Scotta postanowił jednak postawić wszystko na jedną kartę i na TikToku opublikował nagranie na którym przed domem widnieje tabliczka z napisem "sprzedane", a kolejny kadr przedstawia piramidy z lotu ptaka. Następnego dnia okazało się jednak, że koncert w Egipcie został odwołany. Większość komentujących pisała, że wydarzenie zostało anulowane, a niektórzy spierali się, czy historia chłopaka w ogóle jest prawdziwa. Filmik został wyświetlony niemal 3,5 miliona razy i na ten moment ma ponad 650 tys. polubień.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA