REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

"Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" - zobacz pierwszy materiał zza kulis

Były już pierwsze plotki, informacje, zdjęcia... Wciąż czekamy na premierowy zwiastun filmu "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć", który do kin trafić ma w listopadzie bieżącego roku. Możemy już jednak obejrzeć materiał zza kulis produkcji.

01.02.2016
10:03
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć - zobacz pierwszy materiał zza kulis
REKLAMA
REKLAMA

W dostępnym w języku angielskim materiale znalazły się między innymi krótkie migawki z planu i wypowiedzi aktorów oraz twórców filmu. Choć daje to jedynie bardzo ogólny ogląd na to, jak prezentować się będzie ta ekranizacja książki autorstwa J. K. Rowling, trzeba przyznać, że póki co wygląda to efektownie. Przypomnijmy, że "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" w wersji książkowej jest swoistym przewodnikiem po faunie świata Harry'ego Pottera. Kinowe widowisko przybierze inną formę - będzie to film przygodowy z tajemnicą w tle. Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj.

REKLAMA

W roli głównej wystąpi Eddie Redmayne, któremu partnerować będą między innymi Colin Farrell, Jon Voight, Ron Perlman, Katherine Waterston, Alison Sudol, Dan Fogler czy Ezra Miller. Reżyserem filmu „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” jest David Yates, odpowiedzialny m. in. za cztery ostatnie filmy o Harrym Potterze. Autorką scenariusza jest sama Joanne Kathleen Rowling. Polska premiera odbędzie się 18 listopada 2016 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA