REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

4. sezon „Fargo” z nową datą premiery. Serial zadebiutuje z prawie półrocznym opóźnieniem

Stacja FX ogłosiła właśnie nową datę premiery 4. sezonu  „Fargo”. Pierwotnie, najnowsza odsłona serialu inspirowanego słynnym filmem braci Coen miała zadebiutować w kwietniu tego roku. Z powodu pandemii koronawirusa premierę przesunięto na jesień.

10.08.2020
17:49
fargo 4 sezon nowa data premiery
REKLAMA
REKLAMA

Gdyby nie pandemia COVID-19, 4. sezon „Fargo” zadebiutowałby zgodnie z planem 19 kwietnia. Jednak z powodu koronawirusa, prace na planie serialu musiały zostać wstrzymane. Dziś stacja FX ujawniła nową datę premiery tytułu inspirowanego słynnym filmem braci Coen — najnowsza odsłona serialu zadebiutuje jeszcze tej jesieni.

4. sezon „Fargo”: kiedy premiera?

Jak donosi branżowy serwis Variety, stacja FX zdecydowała się na premierę nowego, 4. sezonu „Fargo” jeszcze w tym roku — pierwszy i drugi odcinek zadebiutują w niedzielę 27 września, a kolejne epizody będą pojawiać się co tydzień w poniedziałki. Łącznie nowy sezon będzie składać się z 11 odcinków.

Akcja nowej odsłony „Fargo” będzie się toczyć w latach 50. w Kansas City. W roli głównej zobaczymy Chrisa Rocka, który wcieli się w Loya Cannona, bossa afroamerykańskiego gangu. Aby utrzymać rozejm z szefem konkurującej, włoskiej mafii, bohater będzie musiał oddać przeciwnikowi swojego najmłodszego syna,  Satchela (Rodney Jones). Ten zrewanżuje się, oddając Loyowi na wychowanie swojego syna o imieniu Zero (Jameson Braccioforte). Kiedy jednak jeden z bossów nieoczekiwanie umrze, sytuacja znacznie się skomplikuje.

Oprócz Rocka, Jonesa i Braccioforte, w 4. sezonie „Fargo” zobaczymy m.in. Tommasa Ragno, Jacka Hustona, Jasona Schwartzmana i Bena Whishawa. Showrunnerem serialu jest Noah Hawley.

REKLAMA

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA