REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

"Fargo" - co wiemy o trzecim sezonie?

Kiedy spodziewać się premiery trzeciego sezonu, w jakich latach rozgrywać się będzie akcja serialu i czy zobaczymy w nim starych znajomych? Przy okazji emisji finałowego odcinka drugiej serii, Noah Hawley, twórca "Fargo", udzielił kilku interesujących informacji na temat kolejnej odsłony swojego genialnego dzieła. 

17.12.2015
10:18
"Fargo" - co wiemy o trzecim sezonie?
REKLAMA
REKLAMA

Ci, którzy liczyli na to, że będziemy świadkami premiery nowego sezonu "Fargo" w przyszłym roku mogą się rozczarować. Trzecia seria zostanie wyprodukowana najwcześniej w 2017 roku. Powód? Prozaiczny. Akcja serialu rozgrywa się zimą, a jego twórcy nie wyrobią się, by rozpocząć produkcję w ciągu najbliższych tygodni. W związku z tym zdjęcia ruszą dopiero za około rok. Szkoda, ale skoro na trzeci sezon "Miasteczka Twin Peaks" czekamy już 25 lat, na trzeci sezon "Fargo" możemy poczekać 2.

fargo sezon 2 3

Akcja kolejnej odsłony "Fargo" rozgrywać się będzie w roku 2010, a więc 4 lata po wydarzeniach przedstawionych w sezonie numer jeden. Nie zobaczymy w niej jednak ani jednej postaci, którą już poznaliśmy, a w fabule zabraknie nawiązań do poprzednich serii. Trzecie "Fargo" ma skupiać się na czasach współczesnych, wpływie technologii na życie codzienne i "kulturze selfie". Wiążący się z tym swoisty ekshibicjonizm w mediach społecznościowych może odegrać w serialu istotną rolę i wpłynąć na dotychczasową narrację, w której wielu zbrodni dałoby się uniknąć, gdyby bohaterów nie pętały kompleksy, wstyd i niechęć do samego siebie.

REKLAMA
fargo

Szykuje się więc sporo zmian. Zawsze wiąże się to z pewnym ryzykiem, ale Noah Hawley ma u widzów olbrzymi kredyt zaufania i opinię Midasa - wszystko, czego dotknie, zamienia się w złoto. Oby tak było i tym razem.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA