REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

„To niewypowiedziane tragedie” – Mia Farrow o śmierci trójki swoich dzieci

Sprawa Allen kontra Farrow nadal jest żywo dyskutowana w mediach. Mia Farrow odniosła się do plotek dotyczących jej zmarłych dzieci. Aktorka wydała oświadczenie.

02.04.2021
12:19
„To niewypowiedziane tragedie” – Mia Farrow o śmierci trójki swoich dzieci
REKLAMA
REKLAMA

Pod koniec lutego na HBO GO zadebiutował 4-częściowy dokument „Allen kontra Farrow” o sprawie oskarżeń pod adresem Woody'ego Allena o molestowanie 7-letniej Dylan, adoptowanej córki Farrow. W dokumencie Farrow nie wypowiada się o trójce swoich nieżyjących dzieci. Aktorka wydała na ich temat oświadczenie.

Spekulacje na temat śmierci dzieci Farrow narastały zresztą od lat. Punktem kulminacyjnym domysłów i plotek była emisja dokument „Allen kontra Farrow”. Widzów dziwiła nieobecność wątku zmarłych dzieci aktorki w filmie. Aktora wydała oświadczenie po to, by oddać im honor.

Tam, Lark i Thaddeus to jedne z 14 dzieci Mii Farrow.

W oświadczeniu Farrow czytamy, że Tam zmarła w wieku 17 lat w wyniku przypadkowego przedawkowania leków, które przyjmowała z powodu migreny i chorób serca, Lark odeszła w wieku 35 lat z powodu komplikacji związanych z HIV, natomiast Thaddeus odebrał sobie życie w wieku 29 lat. Aktorka podkreśla także, że każda plotka na temat odejścia jej dzieci hańbi życie jej bliskich.

Woody Allen skomentował miniseral Allen kontra Farrow, nazywając go „tandetnym hitem”. Wiele osób zarzuca osobom tworzącym dokumentem pominięcie w nim pewnych ważnych wątków, takich jak choćby wspomniany temat śmierci dzieci Farrow.

REKLAMA

Dokument „Allen kontra Farrow” znajdziecie na HBO GO.

* Zdjęcie główne: lev radin / Shutterstock.com

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA