REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Już jest - pierwszy teaser spin-offu "The Walking Dead"

W trakcie wczorajszego finału piątego sezonu serialu "The Walking Dead" wyemitowany został kilkunastosekundowy teaser spin-offu serii, zatytułowanego "Fear The Walking Dead". Można go już obejrzeć na YouTube.

30.03.2015
10:06
Już jest - pierwszy teaser spin-offu The Walking Dead
REKLAMA
REKLAMA

"Fear The Walking Dead" ma przybliżyć nam wydarzenia, które rozegrały się w pierwszych dniach po wybuchu apokalipsy zombie. Jeden z głównych bohaterów TWD, Rick Grimes, z perspektywy którego śledzimy pierwsze odcinki tego serialu, budzi się ze śpiączki w świecie już opanowanym przez żywe trupy. Dzięki spin-offowi będziemy mogli zatem na własne oczy zobaczyć to, co dotychczas było nam znane jedynie z opowieści różnych postaci.

REKLAMA

Akcja "Fear The Walking Dead" umiejscowiona będzie w Los Angeles. W obsadzie znaleźli się między innymi Cliff Curtis, Kim Dickens, Frank Dillane oraz Alycia Debnam Carey. Nad scenariuszem, wspólnie z twórcą spin-offu Davem Ericksonem, pracował sam Robert Kirkman - autor komiksów, na podstawie których powstał serial "The Walking Dead".

Pierwszy sezon "Fear The Walking Dead", który będzie składał się z sześciu odcinków, swoją premierę będzie miał już latem tego roku. Stacja AMC zamówiła od razu drugą serię, którą na antenę trafi w 2016 roku. Więcej na temat tego spin-offu możecie przeczytać w tekście Szymona.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA