REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Dzieje się

Filip Chajzer znika z anteny "Dzień Dobry TVN". Prezenter tłumaczy, co się stało

Filip Chajzer związany jest z programem "Dzień Dobry TVN". Kontrowersyjny dziennikarz prowadzi poranne wydanie programu TVN w duecie z Małgorzatą Ohme. Chajzer będzie musiał na jakiś czas zrezygnować z prowadzenia śniadaniowki. Powodem są problemy zdrowotne Filipa.

17.05.2023
10:47
Filip Chajzer znika z "Dzień Dobry TVN"
REKLAMA

Filip Chajzer jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych prowadzących w "Dzień Dobry TVN". Jego komentarze czy wpadki na antenie są szeroko komentowane przez opinię publiczną. Jedną z najgłośniejszych jest oczywiście udawanie ataku paniki na antenie śniadaniowego programu. Choć zachowanie dziennikarza nie wszystkim się podoba, odcinki "Dzień Dobry TVN" z jego udziałem cieszą się sporą oglądalnością.

REKLAMA

Chajzer znika z "Dzień Dobry TVN". Poinformował fanów na Facebooku.

Teraz Filip będzie musiał na jakiś czas zniknąć z anteny "Dzień Dobry TVN". Powodem są problemy zdrowotne dziennikarza. Jak ogłosił za pośrednictwem Facebooka, będzie musiał zniknąć z programu.

 Nie będę ukrywać, że mój stan zdrowia ostatnio nie jest Disneylandem. Chwilę mnie nie będzie na antenie. Jestem pod opieką wybitnych specjalistów i dziękuję Bogu oraz moim najbliższym za to, że do nich w ostatniej chwili trafiłem -

podkreślił Filip, lecz nie zdradził jednak, co dokładnie mu dolega.

Chajzer wykorzystał też najnowszy wpis do tego, aby poinformować o zbiórce na leczenie małej Hani, borykającej się z białaczką.

REKLAMA

"Dzień Dobry TVN". Kto zastąpi Chajzera?

Prowadzącego "Dzień Dobry TVN" nie będzie na pewno przez najbliższe tygodnie. W poniedziałek Małgorzata Ohme poprowadziła program z Andrzejem Sołtysikiem, jednak na ten moment nie wiadomo, kto zastąpi Chajzera.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA