REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Dzieje się

Wiadomo, kto zastąpi Filipa Chajzera w "Dzień Dobry TVN"

W "Dzień Dobry TVN" szykują się tymczasowe zmiany. Niedawno Filip Chajzer napisał, że z powodu problemów zdrowotnych musi wycofać się na jakiś czas ze współprowadzenia śniadaniowego programu. Na razie nie było wiadomo, kto go zastąpi w tym czasie. Teraz pewne jest już, że na razie miejsce Filipa zajmie Ewa Drzyzga. Nie na długo, bo kontrowersyjny dziennikarz powróci na antenę TVN pod koniec maja.

19.05.2023
11:12
Filip Chajzer, DDTVN
REKLAMA

Filip Chajzer kilka dni temu poinformował swoich fanów, że musi na trochę zniknąć z anteny "Dzień Dobry TVN". Powodem są problemy zdrowotne dziennikarza. Choć nie napisał dokładnie, co mu dolega, wiadomo, że nie będzie mógł uczestniczyć we współprowadzeniu "DDTVN".

REKLAMA

Chajzer znika z anteny "Dzień Dobry TVN". Powodem problemy zdrowotne dziennikarza.

Nie będę ukrywać, że mój stan zdrowia ostatnio nie jest Disneylandem. Chwilę mnie nie będzie na antenie. Jestem pod opieką wybitnych specjalistów i dziękuję Bogu oraz moim najbliższym za to, że do nich w ostatniej chwili trafiłem - napisał na Facebooku.

REKLAMA

Ewa Drzyzga za Chajzera. Filip powróci na antenę pod koniec maja

Spekulowano, kto może pojawić się u jego boku. Ostatecznie Filipa zastąpić ma Ewa Drzyzga, która do tej pory występowała w duecie z Agnieszką Woźniak-Starak. Drzyzga już w tę sobotę, 20 maja pojawi się w towarzystwie Małgorzaty Ohme. Jak donosi TVN, Filip powróci na antenę porannego programu TVN, już pod koniec maja. Być może przez ten czas, kobiecy duet spodoba się widzom. Filip Chajzer, choć niewątpliwie ma sporo fanów, wzbudza mocno mieszane uczucia wśród widzów "DDTVN". Wszystko przez jego osobliwe żarty czy zachowania, które uchodzą za mało eleganckie i wysmakowane.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA