REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Przeciwnika Venoma zagra rewelacyjny aktor. Kim jest Carnage i jaka jest jego rola?

Film Venom ma przed nami coraz mniej tajemnic. Wczoraj mogliśmy podejrzeć, jak wygląda tytułowa bestia, z kolei dzisiaj najprawdopodobniej poznaliśmy aktora, który wcieli się w przeciwnika głównego bohatera. To świetny Woody Harrelson.

03.04.2018
18:59
Tego złego w filmie Venom zagra rewelacyjny aktor. Kim jest Carnage?
REKLAMA
REKLAMA

Jako pierwsza o roli Woody’ego Harrelsona poinformowała redakcja Bleeding Cool. Ten portal zaliczył już kilka wpadek z niepotwierdzonymi plotkami, więc do poniższych doniesień należy podejść z należytym dystansem. Według BC przeciwnikiem Venoma będzie inna kosmiczna bestia - Carnage, w którego wcieli się Woody Harrelson.

Woody Harrelson przeżywa aktualnie drugą (trzecią?) młodość w branży filmowej.

Niedawno mogliśmy zobaczyć tego aktora w niezwykle dobrym filmie Trzy billboardy za Ebbing, Missouri. Chociaż Woody nie dostał tam głównej roli, to zagrał jedną z życiowych kreacji. Już niebawem aktor pojawi się w najnowszych Gwiezdnych wojnach. Harrelson będzie kimś na kształt mentora dla młodego Hana Solo, odgrywając ważną rolę w fabule nadchodzącego tytułu. Kolejnym filmem w karierze aktora ma być właśnie Venom.

Według redakcji Bleeding Cool, Woody Harrelson odegra w filmie Sony Pictures rolę tego złego. Aktor zamieni się w bestię Carnage’a, tak jak Tom Hardy transformuje się w potwora Venoma. Jeżeli te doniesienia są prawdziwe, szykuje się nam kolejna świetna rola Harrelsona. Komiksowy Carnage jest nieco obłąkanym seryjnym zabójcą i jestem przekonany, że Woody doskonale spisze się w tej roli.

 class="wp-image-149502" title="Woody Harrelson"

Kim jest Carnage i jaka jest jego agenda?

Postać powstała w 1991 roku. Początkowo Carnage miał być ewolucją Venoma, która przejmuje pełną kontrolę nad swoim ludzkim gospodarzem. Jednak w miarę, jak popularność czarnej bestii rosła, scenarzyści odeszli od kontrowersyjnego pomysłu. Zamiast tego stworzyli zupełnie nową postać. Carnage odróżnia się od swojego protoplasty kompletnym brakiem współczucia oraz litości. To psychopata, sadysta i seryjny morderca, który zabija dla samego zabijania. Twórcy komiksów nie ukrywali, że częściową inspiracją był dla nich Joker z konkurencyjnego obozu DC.

REKLAMA

Już jako dziecko i człowiek z krwi i kości, Cletus Kasady zrzucił babcię ze schodów, powodując jej śmierć. Chłopiec śmiertelnie znęcał się nad własnym psem, a także próbował zabić własną matkę. Kasady trafił do zakładu poprawczego, gdzie był obiektem szykan i drwin. Gdy pełnoletni Cletus trafia za kratki, to ma już na koncie kilkanaście udowodnionych morderstw i drugie tyle, na które zabrakło dostatecznych dowodów.

To właśnie w więzieniu Kasady poznaje Eddy’ego Brocka - nosiciela Venoma. Kosmiczny symbiot pozostawia w celi swoje potomstwo, które łączy się z Cletusem. W ten sposób narodził się Carnage, który na przestrzeni lat dostał kilka własnych mini-serii, a także regularnie pojawiał się w komiksach ze Spider-Manem oraz Venomem.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA