REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

IMDb wie, kto zagra Geralta w filmie Wiedźmin! Wiadomo również, kto wcieli się w Ciri

Przeglądając zasoby IMDb Pro, można natrafić na bardzo ciekawą informację. W bazie filmowej platformy wyświetlają się odtwórcy ról Gearlta i Ciri w filmie Wiedźmin zaplanowanym na 2017 rok.

17.03.2016
18:48
Wiemy, kto zagra Geralta w filmie Wiedźmin!
REKLAMA
REKLAMA

Poniższa wiadomość nie jest potwierdzona przez producentów filmu. Na ten moment nie wiadomo, skąd IMDd weszło w posiadanie takiej informacji, ani czy ta jest prawdziwa. Jeżeli jednak doniesienie okaże się prawdziwe, mamy pewność, że w Geralta z Rivii wcieli się bardzo rozpoznawalny aktor. Mowa o samym Sawyerze z popularnego serialu LOST!

Według bazy danych IMDb, to właśnie Josh Holloway zagra Geralta z Rivii w filmie Wiedźmin.

Gdyby była to prawda, absolutnie nie miałbym nic przeciwko. Jasne, chyba wszyscy trzymaliśmy kciuki, aby rolę dostał niesamowity Mads Mikkelsen. Od początku wydawało się to jednak mało realistyczne. Niestety, filmowy Wiedźmin nie wydaje się być produkcją tworzoną z takim rozmachem, aby pozwolić sobie na te najgorętsze nazwiska z hollywoodzkiej listy.

Josh Holloway ma w sobie coś z Geralta. Nie tego w stylu Żebrowskiego, ale wirtualnego odpowiednika, którego widzieliśmy w świetnej trylogii gier wideo. Jako wielki fan gry, jestem wręcz zaskoczony tym, z jaką łatwością przychodzi mi zaakceptowanie Sawyera jako Białego Wilka. Jestem zdecydowanie na tak.

anna rust wiedźmin class="wp-image-61082"

Jeżeli chodzi o żeńską rolę, w Ciri ma wcielić się Anna Rust – brytyjska aktorka nieznana szerszej publiczności. Gdy jednak patrzę na jej zdjęcia, ponownie jestem bardzo pozytywnie zaskoczony wyborem. Mając w pamięci Ciri z Dzikiego Gonu, Anna posiada odpowiednie cechy, które pozwolą jej stać się podopieczną Geralta. Przede wszystkim – to spojrzenie!

Na fotelu reżysera filmu Wiedźmin zasiądzie Tomasz Bagiński – pracownik Platige Image, reżyser wielu niesamowitych animacji, z nominowaną do Oscara Katedrą na czele. Film Wiedźmin posiada już także scenarzystkę. Tą jest Thania St. John – kobieta odpowiedzialna za scenariusze do wielu telewizyjnych produkcji, z Buffy: Postrachem Wampirów na czele.

Jak nieoficjalnie wiadomo, film Wiedźmin ma opowiadać o początkach przygody Geralta z Rivii – najemnego łowcy potworów ze szkoły Wilka. Ambicjami producentów pełnometrażowego tytułu jest rozpoczęcie sagi o Wiedźminie, która będzie kontynuowana w kolejnych filmach, wzorem Władcy Pierścieni czy Gwiezdnych wojen.

REKLAMA

Dzięki Bungo

AKTUALIZACJA: Reżyser Bagiński poinformował, że informacja jest nieprawdziwa, z kolei odtwórcy głównych ról wciąż nie zostali podani do ogólnej wiadomości.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA