REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Filmowy "Tetris" będzie... trylogią

"Assassin's Creed", "Uncharted" czy "Metal Gear Solid" to nie jedyny gry, na podstawie których powstają filmy. Innym tytułem, nie mniej interesującym, jest "Tetris". Który - jak się okazuje - będzie tak rozbudowany, że musi być trylogią. 

28.06.2016
11:59
Filmowa wersja gry Tetris będzie... trylogią
REKLAMA
REKLAMA

Uściślijmy - tak, naprawdę powstaje film będący ekranizacją "Tetrisa". Tak, naprawdę chodzi o tę grę logiczną zaprojektowaną przez  Aleksieja Pażytnowa w 1984 roku, która polega na układaniu na sobie klocków o różnych kształtach. Niestety na ten moment nie wiadomo o czym w zasadzie miałoby opowiadać to widowisko. Jeśli jednak nie staje wam kreatywności, by choćby spróbować wyobrazić sobie jego fabułę, nie martwcie się. Twórcy filmu "Tetris" mają jej pod dostatkiem - wygląda na to, że scenariusz rozrósł się do takich rozmiarów, że doczekamy się całej trylogii. Mówimy o trylogii filmów na podstawie tej gry:

REKLAMA

Pozostaje podziwiać odwagę i nieograniczoną wyobraźnie twórców. Podobno niebawem mają rozpocząć się castingi do filmu, zatem jeżeli zawsze marzyliście o tym, by wcielić się w rolę klocka - macie okazję by się spełnić.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA