REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Historię Elle Evans znasz już na pamięć? Zobacz filmy podobne do „The Kissing Booth”

Opowieść o miłosnych perypetiach Elle Evans i braci Flynn wzięła szturmem serca nastolatków na całym świecie. Na szczęście filmów takich jak The Kissing Booth jest więcej. Podpowiadamy, co obejrzeć, jeśli chcecie więcej podobnych seriali typu teen drama.

19.08.2021
18:29
the kissing booth 3
REKLAMA

W tych filmach znajdziecie miłość, przyjaźń, skomplikowane zasady rządzące życiem nastolatków i sympatycznych, choć czasem nieco dziwacznych, bohaterów, którzy podejmują heroiczne próby, by przetrwać okres dojrzewania i przy tym nie zwariować. Oto filmy podobne do The Kissing Booth, które ukoją wasz smutek po zakończeniu trylogii.

REKLAMA

Gorzka siedemnastka

Jeśli zachodziliście w głowię, jak historia z „The Kissing Booth” wyglądałaby z perspektywy Lee Flynna, obejrzyjcie „Gorzką Siedemnastkę”. Tam bohaterka traci grunt pod nogami, gdy jej najlepsza przyjaciółka zakochuje się w moim niesamowicie przystojnym i szalenie popularnym starszym bracie. W poradzeniu sobie z nastoletnimi problemami Nadine pomaga nauczyciel i mentor grany przez Woody'ego Harrelsona.

Film jak The Kissing Booth jest oryginalną produkcją Netfliksa opartą na książce dla nastolatków. Bohaterką tej produkcji jest romantyczna Lara Jean, która radzi sobie z problemami sercowymi w dość specyficzny sposób. Zamiast robić słodkie oczy do wybranka swojego serca i szukać sposobów na to, by kompletnym przypadkiem wpaść na niego na stołówce, pisze listy, których potem nie wysyła. Ot, taka autoterpia, pomagająca poznać własne uczucia i przynajmniej część z nich uwolnić. Sprawa się komplikuje, gdy ktoś za nią te listy wysyła, a adresatem jednego z nich jest... chłopak jej siostry.

Film tyleż o dokonywaniu wyborów, miłości, odkrywaniu swoich uczyć, co o seksie i odkrywaniu swojej seksualności. Uporządkowany i nieco sztywny Alex Truelove od lat jest w związku z przesympatyczną Claire, gdy jednak poznaje uroczego Elliota, któremu ewidentnie wpadł w oko, zaczyna zastanawiać się nad tym, co właściwie czuje i do kogo.

Naomi and Ely’s No Kiss List

Nierozerwalni najlepsi przyjaciele – są, Super Ważna Lista, na której opiera się przyjaźń – jest, drama związana z chłopakiem, który wpada bohaterce w oko – a jakże. Do tego trochę śmiechu, trochę wzruszeń i problemów, które sami sobie tworzymy. Przyjaźń zostaje naruszona, miłość wisi na włosku, a wszystko to trzeba uratować, radząc sobie jeszcze z okresem dojrzewania. Ciężkie jest życie młodych.

REKLAMA

Cała ona

I coś dla sentymentalnych dorosłych albo nastolatków, których ciekawi, jak tego typu filmy wyglądały w tych dziwnych latach 90., na których punkcie ostatnio wszyscy tak poszaleli. W tej uwspółcześnionej wariacji „Kopciuszka” skrzyżowanego z „My Fair Lady” licealny książę, postanawia przemienić szarą myszkę w księżniczkę. Zack założył się bowiem z kumplami, że z niezdarnej i skromnej Laney zrobi królową balu maturalnego. A nuż niedługo Netflix odświeży tę historię, przeprowadzając w fabule genderową rewolucję i w „Cały on” internetowa influencerka stuninguje szkolnego nieudacznika. Ciekawe, czy tu też wystarczy, że zdejmie się „brzydalowi” okulary i aparat na zęby, a potem da mniej workowate ciuchy, żeby pokazać, że uroda to nie wszystko, że każdemu odrzuconemu przez grupę nastolatkowi po prostu potrzeba dobrego stylisty.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA