REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Finał How I Met Your Mother – rzućmy okiem na zapowiedzi

CBS przespało trochę swoje zapowiedzi. Do dziewiątego, ostatniego sezonu How I Met Your Mother zostały raptem cztery dni (premiera 23 września), a w internecie dopiero teraz możemy obejrzeć krótkie filmy promujące serial. Jeżeli ktoś nie może wytrzymać do poniedziałku i jest żądny informacji zapraszam do czytania dalej, na własną odpowiedzialność.

19.09.2013
12:05
Finał How I Met Your Mother – rzućmy okiem na zapowiedzi
REKLAMA

Filmy są cztery, wszystkie trwają około minuty i właściwie zdradzają tylko tyle, że Ted nadal jest strasznym bucem i irytuje tak samo jak od czterech sezonów – może i nawet od początku. No dobra, jeszcze z ciekawszych rzeczy dowiadujemy się jeszcze, że najwyraźniej Barney i Robin są spokrewnieni.

REKLAMA

Wszyscy bohaterowie są w trakcie podróży – biedna Lily podróżuje z Tedem samochodem, Marshall leci ze swoim synkiem do mamy, żeby pokazać jej wnuka przed wylotem do Włoch, a Barney i Robin jadą limuzyną omawiając swoją weselna listę gości. CBS dużo wcześniej ujawnił, że Lily, Marshall, Robin i Barney poznają „matkę” (Cristin Milioti) przed Tedem – Lily nawet będzie z nią razem podróżować pociągiem, po tym jak nie będzie mogła znieść dalszej podróży z Tedem.

W premierowym odcinku dużo będzie się dziać, ale na całe szczęście czas jego trwania będzie rozciągnięty do około 60 minut, dzięki połączeniu dwóch epizodów (The Locket/Coming Back) w jeden. Najwyższy czas zacząć wielkie odliczanie.

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA