REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Seriale

"Flight Of The Conchords" też może trafić na srebrny ekran

Zakończony sześć lat temu serial "Flight Of The Conchords" ma szanse na powrót. Na trzeci sezon raczej nie mamy co liczyć, ale być może doczekamy się filmu kinowego.

19.08.2015
12:00
Flight Of The Conchords też może trafić na srebrny ekran
REKLAMA
REKLAMA

Jemaine Clement i Bret McKenzie, czyli para głównych bohaterów "Flight Of The Conchords" od jakiegoś czasu planują trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych z repertuarem pochodzącym z serialu. W tym roku, z powodu innych zobowiązań zawodowych, nic z tego nie wyjdzie, ale Clement obiecuje, że wydarzy się to w przyszłym. Jeżeli rzeczywiście trasa dojdzie do skutku, będzie to wielki powrót duetu. I być może - nie jedyny.

Flight Of The Conchords
REKLAMA

Jemaine Clement przyznał bowiem również, że jakiś czas temu rozpoczął pracę nad scenariuszem i piosenkami do filmu kinowego, który miałby być kontynuacją "Flight Of The Conchords". Dodał jednak, że nie ma pojęcia, czy widowisko kiedykolwiek doczeka się realizacji. Nowozelandzki muzyk i aktor niedawno wznowił współpracę z HBO, które emitowało serial i które swego czasu chciało wyprodukować trzeci sezon. Wydaje się więc, że fani "Flight Of The Conchords" mają prawo do umiarkowanego optymizmu.

HBO poinformowało ostatnio, że trwają rozmowy na temat stworzenia filmu na podstawie innego swojego serialu, "Deadwood".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA