REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Florence and the Machine będziesz mógł posłuchać w Łodzi. Ruszyła sprzedaż biletów

Brytyjska wokalistka razem ze swoim zespołem pojawi się w Polsce dopiero w przyszłym roku, ale już dzisiaj możecie kupić bilety na jej koncert.

06.07.2018
9:56
Florence and the Machine gdzie kupić bilety
REKLAMA
REKLAMA

Występ brytyjskiego zespołu Florence and the Machine w Łodzi to wydarzenie, którego fani grupy przegapić nie mogą. Wystarczającym powodem niech będzie, że zaledwie chwilę temu grupa wypuściła świetną płytę, z której utwory z pewnością wypełnią koncert w Polsce.

Koncert Florence and the Machine zaplanowany jest na 15 marca 2019 roku.

Impreza odbędzie się w Atlas Arenie w Łodzi. Tego samego wieczoru zobaczymy również zespół Young Fathers - szkocką ekipę, która cztery lata temu otrzymała prestiżową nagrodę za swój debiutancki album. Miejsce, w którym odbędzie się koncert, może w teorii pomieścić kilkanaście tysięcy ludzi, ale warto pospieszyć się z zakupem biletów.

Florence and the Machine - gdzie kupić bilety?

REKLAMA

Dystrybucja rozpoczyna się o 10:00. Bilety można kupować online na stronach ticketmaster.pl, ebilet.pl, ticketclub.pl. Jeśli nie chcecie nabywać biletu w sieci, to wystarczy wybrać się do jednego ze stacjonarnych sklepów: Empiku, Saturna, Media Markt. Za wejście na płytę zapłacimy 205-280 zł, Golden Circle kosztuje od 255 do 280 zł. Natomiast ceny miejsca na trybunach zaczynają się od 205 zł, a kończą na 270 zł.

Florence and the Machine to brytyjski zespół indie rockowy, który powstał w 2007 roku. Przewodzi mu wokalistka Florence Welch. Grupa otrzymała Grammy i ma na koncie kilka nominacji do tej nagrody. Ostatnim ich krążkiem jest High as Hope. To czwarta wydana przez nich płyta i trzeba przyznać, że to produkcja nad wyraz dojrzała, co widać zarówno w kompozycji, jak i w tekstach.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA