REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Dzieje się

Prześwitujące stroje i bunt. Wszyscy komentują nową, brawurową kreację Florence Pugh z BAFTA 2023

Florence Pugh to gwiazda, która zawsze wybiera nietypowe kreacje na czerwony dywan, takie, o których się potem dyskutuje. Nie inaczej było i tym razem. Gwiazda "Nie martw się, kochanie" na niedzielnej gali BAFTA 2023 zadała szyku w spektakularnej, pomarańczowej sukni Niny Ricci, o której rozpisują się media na całym świecie.

20.02.2023
9:44
Florence Pugh w spektakularnej kreacji Niny Ricci
REKLAMA

Florence Pugh w kwestii mody słucha przede wszystkim siebie, dopiero później stylistów. Aktorka znana jest z tego, że lubi ucierać nosa hejterom. Gdy faceci wytykają jej ich zdaniem zbyt mały rozmiar biustu, Florence na przekór wybiera takie kreacje, które będą podkreślały jej piersi. 27-letnia gwiazda lubi prześwitujące materiały i kobiecość. Nie jest tajemnicą, że Pugh jest fanką body positive i na każdym kroku hołduje temu ruchowi.

Czytaj także:
- Aktorka Florence Pugh odsłoniła biust na Tygodniu Mody. Mówi wprost, że ma gdzieś hejterów
- Florence Pugh dopiero się rozkręca, a podbiła Hollywood w zaledwie kilka lat

W wywiadach opowiada o tym, że gdy była nastolatką nie akceptowała swojego ciała. Na szczęście to się już zmieniło. Mimo że Florence nie ma wymiarów modelki, nosi kreacje takie, jakie ona chce. I średnio ją obchodzi, czy ktoś przyczepi się do tego, że dana sukienka za bardzo opina jej ciało, czy za dużo odsłania.

REKLAMA

Kreacja, o której mówią wszyscy. Florence Pugh na BAFTA 2023 w sukni Niny Ricci.

Kreacja, którą Florence wybrała na rozdanie brytyjskich nagród filmowych BAFTA, pokazuje, że Pugh uwielbia bawić się modą i robi to naprawdę dobrze. Suknia Niny Ricci, którą miała na sobie, jest jedną z najbardziej komentowanych kreacji przez zagraniczne media. Pomarańczowa suknia zapiera dech w piersiach dzięki rozłożystemu półprzezroczystemu gorsetowi. Przezroczystości są zresztą widoczne niemal na całej długości sukni, lecz w żaden sposób nie wyglądają wulgarnie. Uwagę przyciąga rozłożysty, niemal "syrenkowy", asymetryczny dół kreacji.

REKLAMA

Florence dołożyła łobuzerski element do stylizacji. To kolczyk w nosie

Florence nie byłaby sobą, gdyby nie dołożyła łobuzerskiego elementu od siebie. W tym przypadku to kolczyk w nosie, który dodaje pazura całej stylizacji. Dzięki takiemu połączeniu gwiazda filmu "Nie martw się, kochanie" zdecydowanie wyróżnia się z tłumu ,wygląda niebanalnie i niemal awangardowo. Warto również zwrócić uwagę na kolor. Pomarańcz wciąż nie jest barwą, którą gwiazdy kochają. A właśnie ten kolor znalazł się wśród najmodniejszych barw niedawnego raportu Pinteresta na 2023 rok. Florence wie, jak przyciągnąć uwagę innych i właśnie dlatego jej kreacja tak licznie komentowana jest przez media na całym świecie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA