REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Florence Pugh zaskakuje odważnymi strojami. Kreacji z Oscarów może pożałować

Florence Pugh zazwyczaj zbiera dobre recenzje, jeśli chodzi o jej modowe wybory. Tym razem gwiazda takich filmów jak m.in. "Nie martw się, kochanie", czy "Małe kobietki" nie trafiła ze stylizacją na Oscarach. O jej oryginalnym projekcie Valentino couture rozpisują się media na całym świecie, a internauci tworzą memy.

13.03.2023
20:05
Florence Pugh na Oscarach
REKLAMA

Oscary 2023 były nie tylko świętem filmu, ale również i mody. Jak co roku nie zabrakło eleganckich, choć i wymyślnych stylizacji gwiazd. Jedną z nich jest kreacja Florence Pugh, która rzadko zalicza modowe wpadki. Tym razem gwiazda "Nie martw się, kochanie" nie popisała się kreacją.

REKLAMA

Florence Pugh zaliczyła modową wpadkę na Oscarach 2023. Gwiazda nie popisała się stylizacją.

Florence nie byłaby sobą, gdyby nie wybrała oryginalnego projektu, jednak w tym przypadku zabrakło lekkości, prostoty i "tego czegoś". Projekt Valentino couture, który aktorka miała na sobie oscarowego wieczoru był po prostu dziwny. Suknio-narzuta z ogromnymi bufiastymi rękawami sprawiała wrażenie zbyt ciężkiej, natomiast kolor sprawiał wrażenie nijakiego. Aktorka chcąc dodać seksapilu stylówce, założyła kuse krótkie spodenki, które jednak nie do końca tutaj pasowały.

Kreacja Florence Pugh z Oscarów rozbawiła fanów. Ci tworzą memy

Internauci bywają czasem bezlitośni i widząc kreację Florence, zabrali się za robienie memów. Ludziom stylówka aktorki skojarzyła się z prześcieradłem. Jak w prześcieradle, wygląda, jakby dopiero co wstała z łóżka - komentowali. Znając jednak podejście do mody Florence, gwiazda niespecjalnie może przejąć się modową wpadką. Sama zainteresowana w jednym z niedawnych wywiadów mówiła, że Oscary zawsze dla niej były ważną imprezą i cieszy się, że mogła uczestniczyć w tegorocznej uroczystości. Choć niewykluczone, że tej stylizacji może pożałować, a internetowe memy mogą się za nią ciągnąć jeszcze bardzo długo.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA