REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Nowy album Foo Fighters uświetni „największa gwiazda pop na świecie”. I inni goście

Foo Fighters nie wiedzą jak dać ciała. Świat dzieli się na ich sympatyków i osoby im obojętne. Ciekawe jak zareagują, zazwyczaj konserwatywni, miłośnicy ich hard rocka na wieść, że na nowej płycie może być sporo… popu.

23.06.2017
13:58
Foo Fighters Concrete And Gold goście
REKLAMA
REKLAMA

Foo Fighters niedawno zapowiedzieli nowy album, który nazywać się będzie Concrete And Gold. Po fenomenalnym Sonic Highways, jako fan zespołu, czekam na niego z niecierpliwością. Nie miałbym też nic przeciwko temu, by niedawno wydany singiel Run na niego trafił, został już dodany do mojej listy ulubionych.

Nie jestem osobą stroniącą od radiowego popu, czy wychodzenia poza ramy danego stylu muzycznego, więc nie mam problemu z tym, co niedawno ogłosił Dave Grohl, lider zespołu. Domyślam się jednak, że wielu fanów Foo Fighters za chwilę jęknie z przerażenia. Zwłaszcza, że zespół ten do tej pory raczej był bardzo konsekwentny w trzymaniu się swojej muzycznej estetyki.

A ogłosił, że na Concrete And Gold pojawią się goście. Nie chciał zdradzić ich tożsamości, ale stwierdził, że niektórzy „będą zaskoczeniem”, a „prawdopodobnie największa teraz gwiazda pop na świecie śpiewa w tle na jednej z najostrzejszej z piosenek na nowej płycie”.

Foo Fighters – Concrete And Gold. Kim jest ta największa gwiazda pop?

Najpopularniejszą teorią (z tych krążących po mediach społecznościowych) jest gościnny występ Adele. Topełna klasy, utalentowana wokalistka i kompozytorka, na dodatek ma bliskie zawodowe relacje z Gregiem Kurstinem, producentem Concrete And Gold.

REKLAMA

Płyta była nagrywana przez sześć miesięcy i ma pojawić się już 15 września. Jak zapewnia Grohl, to najlepiej brzmiąca płyta Foo Fighters w historii. Pozostawiając was z tym optymistycznym akcentem, oto The Run, najnowszy singiel grupy:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA