REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Frontman Green Day wydaje album... z Norah Jones!

To nie jest żart! Billie Joe Armstrong - na co dzień znany nam wszystkim wokalista i gitarzysta Green Day - oraz Norah Jones - zagłaskiwane przez krytykę cudowne dziecko nowego jazzu - nagrali wspólny album, który ukaże się już 25 listopada!

28.10.2013
9:30
Frontman Green Day wydaje album… z Norah Jones!
REKLAMA

Owoc współpracy muzyków nazwany "Foreverly" został zarejestrowany w ciągu zaledwie dziewięciu dni. Nic dziwnego, bowiem na albumie nie znajdzie się żaden autorski materiał. "Foreverly" jest hołdem dla albumu "Songs Our Daddy Taught Us" zespołu country-rockowego The Everly Brothers, i znalazły się na nim dokładnie te same kompozycje. Oryginalny album pochodzi z 1958 roku!

REKLAMA
foreverly

Billie Joe Armstrong przyznał, że od kilku lat był zafascynowany tym materiałem i marzył nagrać to na własny sposób. Żona muzyka dodatkowo zasugerowała by nagrał album z Norah Jones. Muzycy zdążyli się wcześniej już poznać, a "Foreverly" będzie ich pierwszym wspólnym muzycznym projektem. Album jest promowany utworem "Long Time Gone", i jest już dostępny w pre-oderze na iTunes oraz na Amazonie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA