REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Seriale /
  4. VOD /
  5. Dzieje się

Promocja na figurki Funko Pop w Lidlu. Niestety nie znajdziecie tam Baby Yody

Sieć sklepów Lidl przygotowała specjalną promocję dla fanów popkultury. Od dzisiaj, tj. poniedziałku 9 grudnia 2019, w ofercie sklepu znajdziecie 16 bohaterów najpopularniejszych filmów i seriali w wersji Funko Pop.

09.12.2019
14:08
Funko Pop - figurki z Gwiezdnych wojen
REKLAMA
REKLAMA

Nie tylko Biedronka oferuje kulturalne promocje. Sieć Lidl wyszła klientom naprzeciw i w swoim najnowszym katalogu oferuje kolekcję 16 figurek z popularnej serii Funko Pop. Plastikowe ludziki z przerośniętymi głowami, nawiązujące do słynnych postaci filmowych czy komiksowych są niezwykle popularnym gadżetem.

Dzięki Lidlowi będziecie mogli dostać je w cenie 49,99 zł za sztukę.

W kolekcji znalazły się figurki w rozmiarze ok. 8x10 cm, przedstawiające bohaterów popularnych filmów, seriali i gier komputerowych:

Dlaczego nie dostaniemy Baby Yody?

Lista figurek Funko Pop stale rośnie. Mimo wszystko - zainteresowanie fanów jest często szybsze niż linia produkcyjna. W tym roku jedną z najbardziej pożądanych figurek jest ta przedstawiająca Baby Yodę.

Niestety wiadomo już, że słynny bohater serialu Disney+ „The Mandalorian” nie trafi w ręce fanów ani przed świętami Bożego Narodzenia, ani nawet w tym roku.

Jak pisaliśmy niedawno, wszystko to sprawka showrunnera serialu Jona Favreau, który namówił szefostwo Disneya, aby wstrzymało się z produkcją zabawek charakterystycznego bohatera. Twórca chciał uniknąć sytuacji, w której największa niespodzianka pierwszego aktorskiego serialu osadzonego w świecie „Gwiezdnych wojen” zostaje zrujnowana przez zdjęcia projektów zabawek. W końcu wielokrotnie już zdarzało się, że Internet, sprawdzając wygląd poszczególnych produktów promocyjnych, zgadywał fabułę danej produkcji jeszcze przed jej premierą.

Baby Yoda - kiedy Funko Pop? class="wp-image-353470"

Figurka Funko Pop z Baby Yodą oczywiście została już zaplanowana i wiemy, jak będzie wyglądać, ale najwcześniejszy termin dostawy przewidziany jest na… maj 2020 roku.

REKLAMA

Zabawki Funko Pop dostępne są w Lidlu od dzisiaj, tj. od poniedziałku 9.12 do wyczerpania zapasów.

Więcej informacji na temat promocji znajdziecie na stronie sieci Lidl.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA