REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. Dzieje się

Pluszaki Baby Yoda już dostępne w przedsprzedaży. Ale nie liczcie na wysyłkę przed Nowym Rokiem

Przed premierą serialu „The Mandalorian” na Disney+ mało kto spodziewał się, że po kilku tygodniach najważniejszych tematem związanym z produkcją będą zabawki i gadżety. Wszystko zmieniło jednak pojawienie się Baby Yody. Nieobecny w zwiastunach bohater podbił serca widzów. Ci już mogą kupić wzorowaną na nim przytulankę.

04.12.2019
13:38
baby yoda zabawka
REKLAMA
REKLAMA

Premiera „Skywalker. Odrodzenie” już za nieco ponad dwa tygodnie, a mimo większość fandomu „Gwiezdnych wojen” żyje obecnie zupełnie innym tematem. Z ust wszystkich widzów platformy Disney+ od tygodni nie schodzi bowiem Baby Yoda. Bohater serialu „The Mandalorian” ma szansę zmienić wiele w ustalonym do tej pory kanonie tego uniwersum, bo fani wiedzieli do tej pory bardzo mało o tym gatunku.

Wpływ na fabułę serialu i świat „Star Wars” to jednak tylko jedna strona medalu. Popularność Baby Yody jest przede wszystkim wynikiem jego wyglądu, który jednym rozczula, a innych prowokuje do tworzenia dziesiątków memów. Fala materiałów związanych z małym użytkownikiem Mocy dosłownie zalała internet. I tylko w jednej sprawie Disney nie stanął na wysokości zadania – w obawie przed spoilerami nie zlecił zawczasu tworzenia żadnych gadżetów z Baby Yodą.

Na początku grudnia ruszyła przedsprzedaż pluszowych zabawek Baby Yoda. Wysyłka nastąpi jednak dopiero w kwietniu 2020 roku.

baby yoda zabawka class="wp-image-351739"

Pięćdziesięcioletni bohater zwany „Dzieckiem” otrzymał pierwszy zestaw oficjalnych gadżetów, w tym figurkę Funko Pop! Vinyl, koszulki, kubki i bluzy z nadrukami, a także przytulankę.

Ostatnia z wymienionych rzeczy z pewnością przyciągnie największą liczbę klientów. Mierząca niecałe 30 centymetrów zabawka kosztuje 24,99 dol. w internetowym sklepie Disneya. Według opisu produktu Baby Yoda w tej wersji ma wnętrze wypełnione fasolkami, miękką powłokę, a jego ubrań nie można zdjąć.

Zainteresowani klienci mogą już zamawiać przytulankę w ramach przedsprzedaży.

REKLAMA

Co ciekawe, Baby Yoda trafi do nich w specjalnym opakowaniu przypominającym kołyskę z serialu „The Mandalorian”. Nie liczcie jednak, że nową zabawkę zdołacie kupić na święta Bożego Narodzenia. Stworzony przez firmę Mattel produkt ma być gotowy do wysyłki dopiero 1 kwietnia 2020. Wszystkie autoryzowane gadżety związane z „Dzieckiem” znajdziecie na stronie internetowej ShopDisney.com. Jeśli szukacie zabawek pod choinkę, to lepiej sprawdzić listę najciekawszych gwiezdnowojennych gadżetów dostępnych w sprzedaży.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA