REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Gdzie obejrzeć film "Dzika noc" z Davidem Harbourem w roli głównej? Sprawdzamy

Do Davida Harboura przylgnęła już łatka lokalnego szeryfa w miasteczku Hawkins - Jima Hoppera. Aktor ma jednak w swoim dorobku również m.in. rolę Hellboya, zagrał w filmie Netfliksa "Mamy tu ducha", a w "Dzikiej nocy" wcielił się w dosyć nietypowego Świętego Mikołaja, który z granatem, młotem i szpiczastą gwiazdą z choinki w ręce podejmuje walkę przeciwko brutalnym oprawcom i zdecydowanie nie pojawiłby się w historyjkach dla dzieci.

12.04.2023
6:33
Gdzie obejrzeć film "Dzika noc" z Davidem Harbourem w roli głównej? Sprawdzamy
REKLAMA

Święty Mikołaj też człowiek, dlatego i on może pozwolić sobie na kufel piwa. Nie rozstaje się ze swoją listą grzecznych osób, którym swoimi latającymi saniami z pewnością dostarczy najpiękniejsze prezenty, przedostając się tradycyjnie przez komin. A co zrobi z grupą tych gagatków, którzy zdecydowanie grzeczni nie byli? Tutaj rózga nie wystarczy.

Święty Mikołaj na specjalne przypadki ma wyjątkowo wyszukane metody - nie zawaha się użyć ani młota, ani bomby, ani ostrych narzędzi. Tak też się dzieje, gdy pewien bogaty dom zostaje napadnięty przez najemców, strzelającymi na oślep z karabinów maszynowych. Ich celem jest zdobycie 300 milionów dolarów, które rodzina Lightstone’ów ukryła w swoim skarbcu. Pech chciał, że akurat dzień przed świętami Bożego Narodzenia na ich drodze stanie prawdziwy Święty Mikołaj, który doskonale wie, kto znajduje się na liście tych bardzo niegrzecznych osób.

REKLAMA

Gdzie obejrzeć film "Dzika noc"? Na Apple TV, Canal+ i Rakuten TV

REKLAMA

Obok Davida Harboura w roli Świętego Mikołaja zagrali: John Leguizamo ("John Wick 2"), Edi Patterson ("Na noże"), Cam Gigandet ("Zmierzch"), Alex Hassell ("The Boys"), Alexis Louder ("Czarna Pantera"), Beverly D’Angelo, Brendan Fletcher ("Zjawa") i Mike Dopud ("Szklana Pułapka 5").

Czytaj także: David Harbour ze "Stranger Things" w nowym filmie serwisu Netflix. Sprawdziliśmy wszystkie nowości

Film "Dzika noc" dostępny jest w serwisach Apple TV, Canal+ oraz Rakuten TV.

Zwiastun filmu "Dzika noc" (2022)
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA