REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. VOD

Gdzie obejrzeć film "Mężczyzna imieniem Otto"? Produkcja z Tomem Hanksem wpadła do VOD

"Mężczyzna imieniem Otto" w polskich kinach zadebiutował pod koniec stycznia 2023 roku i zebrał wśród widzów naprawdę dobre opinie. Jakiś czas temu tytuł pojawił się w VOD, a to wyśmienita okazja, by zobaczyć Toma Hanksa w zupełnie nowej kreacji.

16.07.2023
5:06
Gdzie obejrzeć film „Mężczyzna imieniem Otto”? Produkcja z Tomem Hanksem wpadła do VOD
REKLAMA

"Mężczyzna imieniem Otto" w reżyserii Marka Forstera to wzruszająca anglojęzyczna adaptacja szwedzkiego filmu "Mężczyzna imieniem Ove" z 2015 roku. Tom Hanks wcielił się w niej nie tylko w główną rolę, ale był również producentem produkcji. Dramat, przeplatany delikatnymi, komediowymi elementami, opowiada głównie o stracie i przemijaniu, które potrafią być niezwykle bolesne, ale są też często pretekstem do odnalezienia rodziny w niespodziewanych sytuacjach.

REKLAMA

Gdzie obejrzeć film "Mężczyzna imieniem Otto"? Produkcja dostępna jest m.in. w serwisie Canal+

"Mężczyzna imieniem Otto" skupia się na historii Otto Andersona, który po stracie żony nie widzi już celu w swoim życiu. Otto jest gotów odebrać sobie życie, by jego ból po śmierci ukochanej w końcu się skończył, jednak gdy do domu obok wprowadza się pełna życia rodzina, nowa sąsiadka Marisol rzuca zgorzkniałemu mężczyźnie wyzwanie, aby spojrzał na życie inaczej. Wyjątkowa znajomość prowadzi w końcu do przyjaźni, która jest dla Otto przełomowa.

W roli głównej wystąpił Tom Hanks. Obok niego zagrali Mariana Trevino, Rachel Keller, Manuel Garcia-Rulfo, Juanita Jennings, Cameron Britton, Mike Birbiglia, Truman Hanks oraz Kelly Lamor Wilson.

REKLAMA

Film "Mężczyzna imieniem Otto" dostępny jest w ramach wypożyczenia w serwisach Canal+, Apple TV, Prime Video, Rakuten, Player oraz CHILI.

Zwiastun filmu "Mężczyzna imieniem Otto" (2022)
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA