REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Gdzie obejrzeć film "Strażnicy Galaktyki Vol. 3"? Kinowy hit Marvela dostępny jest w VOD

Minęły zaledwie 3 miesiące, a "Strażników Galaktyki Vol. 3" obejrzeć można już nie tylko w kinach - hitowa i długo wyczekiwana produkcja w reżyserii Jamesa Gunna właśnie trafiła do VOD. Sprawdzamy, gdzie jest dostępna.

18.07.2023
9:01
Gdzie obejrzeć film Strażnicy Galaktyki Vol. 3? Kinowy hit Marvela dostępny jest w VOD
REKLAMA

James Gunn zamyka erę jednej z najbardziej lubianych serii Marvela, kończąc swoją przygodę ze "Strażnikami Galaktyki". Film MCU, przez wielu recenzentów okrzyknięty nawet jako tytuł najlepszy od czasu "Avengers: Koniec gry", zarobił już setki milionów dolarów, osiągając sukces nie tylko artystyczny, ale i komercyjny. Po zaledwie 3 miesiącach od kinowej premiery, która odbyła się 5 maja tego roku, "Strażnicy Galaktyki Vol. 3" wylądowali już w polskich serwisach VOD.

REKLAMA

Gdzie obejrzeć film "Strażnicy Galaktyki Vol. 3"? Hit Marvela dostępny jest m.in. w Apple TV

Banda odmieńców w 3. części trylogii Jamesa Gunna wygląda nieco inaczej. Będąc w posiadaniu Knowhere, bohaterowie naprawiają szkody, które wyrządził Thanos, aby uczynić stację kosmiczną bezpiecznym azylem zarówno dla nich, jaki i wszystkich uchodźców surowego wszechświata. Burzliwa przeszłość Rocketa sprawi jednak, że życie odmieńców zostanie wywrócone do góry nogami. W efekcie Peter Quill, który wciąż jeszcze nie pogodził się z bolesną stratą Gamory, będzie zmuszony zebrać swoją bandę, by ratować życie Rocketa. Istnienie Strażników wisi na włosku, a ich bycie w dotychczasowej formie zadecyduje właśnie ta ostateczna misja.

W filmie wystąpili Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Karen Gillan, Pom Klementieff, Vin Diesel, Bradley Cooper, Sylvester Stallone oraz Sean Gunn.

REKLAMA

Produkcja "Strażnicy Galaktyki Vol. 3" dostępna jest w serwisie Apple TV już teraz w ramach kupna, a od 31 sierpnia będzie możliwość jej wypożyczenia. Film zakupić można także w serwisie Rakuten. Marvel zapowiedział ponadto, że 1 sierpnia "Strażnicy Galaktyki Vol. 3" trafią do sprzedaży na DVD i Blu-ray, a dzień później, 2 sierpnia, zadebiutują na platformie Disney+.

Marvel: zwiastun filmu "Strażnicy Galaktyki Vol. 3"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA