REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

To nie żart. 3. sezon Gomorry pojawi się w HBO GO 1 kwietnia

Seans Gomorry był dla mnie przeżyciem serialowym, które okazało się świeże. Ożywcze. 

07.03.2018
16:15
gomorra s03
REKLAMA
REKLAMA

Ze względu na sympatie piłkarskie kultura Włoch jest mi stosunkowo bliska, więc i w miarę szybko odkryłem serial Gomorra. Potem, jak to pionier, nie dawałem żyć wszystkim znajomym, a nawet przypadkowo napotkanym przechodniom, dopóki nie obiecali mi, że obejrzą ten serial. Słyszałem wiele pochlebnych słów o produkcji, nikt nigdy nie zgłosił się do mnie z reklamacją.

A motywem przewodnim naszych spotkań towarzyskich, kiedy na placu boju zostawały już ostatnie niedobitki, alkohol się powoli kończył, a nastrój zaczynał robić się dekadencki, stawało się oczywiście Doomed to Live.

Gomorra 3 sezon - gdzie obejrzeć?

Scena rosyjskiej ruletki z pierwszego sezonu jest jedną z moich ulubionych. Gomorra wniosła świeżość do serialowego świata nieco zmęczonego schematami amerykańskich produkcji, które do bólu męczą motyw policjantów/FBI/CSI i podobnych. Dzięki niej z odwagą i entuzjazmem skusiłem się wkrótce potem na Młodego Papieża, a ostatnio na Dom z papieru.

Wiem, że kilka miesięcy temu wyszedł 3. sezon serialu. Wiem też, że sporo moich znajomych już go widziało - boję się pytać: gdzie? Ja czekałem na oficjalną premierę w jednej z subskrybowanych przeze mnie usług i najwyraźniej niebawem się doczekam. HBO poinformowało, że emisję 3. sezonu Gomorry rozpocznie już 1 kwietnia za pośrednictwem platformy HBO GO, z której korzystam od dawna, a niebawem - podobno - będzie można do niej kupić dostęp normalnie, tak jak do Netfliksa.

REKLAMA

Gomorra w HBO od kwietnia!

2. sezon Gomorry nie sprostał moim oczekiwaniom. Był bardzo dobry, ale nie był równie ekstatyczny, co debiut, który momentami oglądałem, biegając do ekranu monitora (ostatnio zdarzyło mi się to w czasie ucieczki wiadomych bohaterów z Fox River). Mam nadzieję, że 3. sezon wróci na tamte tory. Jeśli utrzyma poziom poprzedniego, to oczywiście też będzie bardzo dobrze.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA