REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Gerard Pique i jego nowa dziewczyna zostali wyproszeni z restauracji. Właściciel miał być fanem Shakiry

Wczoraj TikTok został zalany falą nagrań, na których Gerard Pique i jego dziewczyna Clara Chia wychodzą z japońskiej restauracji w Barcelonie, z której prawdopodobnie zostali wyproszeni. Jaki jest powód, według detektywów z TikToka? Właściciel restauracji prawdopodobnie był fanem Shakiry, byłej partnerki piłkarza.

22.02.2023
13:03
pique i clara chia wyproszeni z restauracji
REKLAMA

Wydawałoby się, że szum wokół Gerarda Pique po tym, jak zdradził Shakirę z dwudziestotrzyletnią Clarą Chia, co zostało dosadnie skomentowane przez piosenkarkę w dissie na piłkarza, który nagrała we współpracy z argentyńskim DJ-em Bizarrapem, zdążył już ucichnąć. W międzyczasie, wskutek medialnych ataków, które doprowadziły Clarę Chię do ataku paniki, nowa partnerka piłkarza pod koniec stycznia trafiła do szpitala.

REKLAMA

Clara udała się do szpitala Quironsalud, prywatnej kliniki znajdującej się w Barcelonie, aby pracownicy służby zdrowia zajęli się jej stanem zdrowotnym z powodu komplikacji, które poważnie wpłynęły na jej oddychanie

- ujawniły Laura Fa i Lorena Vazquez w podcaście El Periodico.

Wygląda na to, że kontrowersyjny temat znów powrócił, gdy para została zauważona najpierw w japońskiej restauracji w Barcelonie, a zaraz później w samochodzie, który prowadził Pique. Twórcy na TikToku szybko zareagowali i zaczęli tworzyć teorie, które miałyby wyjaśnić, dlaczego właściwie Gerard Pique i Clara Chia mieliby zostać wyproszeni z restauracji.

Gerard Pique i Clara Chia wyproszeni z restauracji

REKLAMA

Mimo że na nagraniu widać jedynie, jak Pique i Clara Chia wsiadają do samochodu, to twórcy na TikToku zaczęli spekulować, dlaczego, co nie umknęło ich uwadze, wyraźnie zirytowana Chia wchodzi do auta w pośpiechu. Powodem miał być fakt, że właściciel jednej z najsłynniejszej restauracji w Hiszpanii był ogromnym fanem Shakiry, dlatego nie zgodził się gościć pary w swojej restauracji.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA