REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

To może być jedna z najbardziej krwawych produkcji sezonu. Ghoul od dziś na Netfliksie

Ghoul to nowy indyjski mini-serial dostępny już od dzisiaj na platformie Netflix. Do tej pory w największym serwisie VoD było niewiele horrorów. Ghoul może odwrócić ten trend, jeśli zyska odpowiednią oglądalność.

24.08.2018
10:51
Ghoul netflix
REKLAMA
REKLAMA

Ghoul to kolejna po Sacred Games indyjska produkcja oryginalna Netfliksa. Liczba nieanglojęzycznych filmów i seriali w bibliotekach serwisu stale rośnie i pokazuje, że firmie zależy na globalnej dominacji. Tak finansowej, jak i artystycznej.

Czy w osiągnięciu tego celu pomoże mini-serial Ghoul? Akcja serialu utrzymana jest w oddalonej od ludzkich osiedli bazie wojskowej, gdzie dojdzie do serii zaginięć, która szybko zamieni się krwawą masakrę. Główną bohaterką Ghoula jest Nida Rahim. To wierna żołnierz indyjskiej armii, która wsławiła się udziałem w aresztowaniu własnego ojca. Gdy do wojskowego kompleksu trafia nowy więzień, dziewczyna nie wie jeszcze, że będzie musiała walczyć o życie.

Ghoul – ile odcinków?

Tajemniczy mężczyzna dziwnym sposobem zna wszystkie mroczne sekrety przesłuchujących go wojskowych i nie boi się tego wykorzystać. Opublikowany zwiastun produkcji utrzymany jest w atmosferze niepokoju bliższej thrillerowi. Dopiero w ostatnim sekundach nagranego materiału okazuje się, że może to być jedna z najbardziej krwawych produkcji sezonu.

REKLAMA

W tworzeniu Ghoula bierze udział studio Blumhouse Productions znane z takich produkcji jak: Uciekaj!, Split czy Paranormal Activity. To specjaliści w branży horrorów. Potrafią straszyć za pomocą różnych metod i filmowych środków. W przeciwieństwie do wielu serii obecnych na platformie, indyjski mini-serial da się obejrzeć w jedno popołudnie. Dlatego produkcja może dołączyć do najstraszniejszych horrorów w serwisie.

Ghoul jest dostępny w serwisie Netflix od dzisiaj. Produkcja liczy sobie trzy odcinki.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA