REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD /
  3. Dzieje się
  4. Netflix /

Widzowie pokochali gwiazdę programu Netfliksa. Gigi Hadid przyćmiła Donatellę Versace i Hailey Bieber

W zeszły piątek w serwisie Netflix zadebiutował drugi sezon programu "Modni i modniejsi". Modowe reality show, które miało zakończyć się po pierwszym sezonie, nieoczekiwanie powróciło na Netfliksa. Wywołało to niemałe zaskoczenie, bo w związku z duetem prowadzącym nastąpiły znaczące zmiany - u boku Tana France jako gospodyni programu pojawiła się Gigi Hadid. Słynna modelka zachwyciła widzów swoimi wyszukanymi stylizacjami.

06.03.2023
14:50
gigi hadid stylówki modni i modniejsi
REKLAMA

"Modni i modniejsi" to program serwisu Netflix, w którym prowadzący obserwują projektantów z całego świata. Uczestnicy rywalizują o nagrodę pieniężną w kwocie 250 tys. dolarów oraz o debiut swojej kolekcji w witrynie sklepu z luksusową modą - Net-a-Porter. W nowym sezonie, który pierwotnie miał w ogóle nie powstać, Alexę Chung u boku Tana France zastąpiła modelka Gigi Hadid. Mimo że w programie pojawiło się mnóstwo gwiazd, jak Emma Chamberlain, Hailey Bieber czy Donatella Versace, to właśnie Gigi Hadid skradła całe show, a jej niezwykłe stylizacje są na ustach widzów.

REKLAMA

Stylizacje Gigi Hadid skradły show Netfliksa

Gigi Hadid to amerykańska modelka, notowana w rankingach najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych modelek na świecie. Na Instagramie obserwuje ją ponad 77 milionów osób. Zdjęcie ambasadorki Maybelline dwukrotnie zdobiło okładkę magazynu "CR Fashion Book", co osiągnęła jako pierwsza modelka w historii. Realizowała kampanie dla największych domów mody, takich jak Versace, Chanel, Marc Jacobs, Fendi czy Balmain. Nic więc dziwnego, że to właśnie ją poproszono o poprowadzenie popularnego modowego show, w którym na pokazach zasiada celebrycka śmietanka i ocenia projekty uczestników programu, a ponadto okazuje się, że gwiazda prywatnie przyjaźni się z prowadzącym program - Tanem France:

Gigi była jedną z pierwszych sławnych osób, które poznałem i z którą się zaprzyjaźniłem. Nawet moi przyjaciele, gdy widzą nasze zdjęcia w prasie, mówią: "To takie dziwne, że przyjaźnisz się z tą supergwiazdą". Ile razy musiałem im przypominać, że jest tylko osobą

- skomentował Tan France.

W programie Gigi Hadid doradzała uczestnikom w kwestii projektów i stylizacji. Widzowie jednak zwrócili uwagę na to, jak podczas trwania programu wyglądała sama prowadząca, a jej outfity zostały docenione przez internautów.

Gigi Hadid w programie "Modni i Modniejsi"

Jak widać, modelka, mimo doboru odważnych dodatków i zestawiania ze sobą nieoczywistych kolorów, wykazała się stylem i dobrym smakiem.

Gigi Hadid w programie "Modni i modniejsi"

Modowe reality show w ciągu 24 godzin od premiery znalazło się w pierwszej piątce najpopularniejszych programów Netfliksa. Gigi wyraziła swoją wdzięczność za wsparcie i miłość dla projektantów z drugiego sezonu.

REKLAMA

Program "Modni i modniejsi" obejrzysz tutaj.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA