REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD /
  3. Dzieje się
  4. Netflix /

„Modni i modniejsi” będzie hitem. To hiszpańska komedia romantyczna, którą obejrzysz na Netfliksie

Już dzisiaj na Netfliksa wpadną dwie nowości. Jedną z nich będzie 2. sezon modowego reality show, który początkowo miał nie powstać, ale ostatecznie pojawi się w serwisie. Prowadzącą program „Modni i modniejsi” będzie modelka Gigi Hadid. Oprócz tego wpadnie także lekka hiszpańska komedia romantyczna.

03.03.2023
8:58
nowosci netflix piatek modni i modniejsi
REKLAMA

W zeszłym tygodniu na Netfliksie zadebiutował film w gwiazdorskiej obsadzie - "Mamy tu ducha". Wystąpili w nim David Harbour, gwiazda serialu "Stranger Things" oraz Anthony Mackie, aktor z filmów "Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz" czy "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów". Oprócz tego pojawił się kolejny sezon serialu dokumentalnego "Formuła 1: Jazda o życie". W ten piątek serwis dostarczy nam nieco mniej emocji, ale to może znak, że weekend warto zacząć na luzie.

REKLAMA

Nowości serwisu Netflix: "Modni i modniejsi": sezon 2.

Po dwóch lata powraca modowe reality show. Wcześniej program prowadzony był przez projektantów Tana France i Alexę Chung. W nowym sezonie Alexę Chung zastąpi słynna modelka Gigi Hadid. Prowadzący będą obserwować projektantów z całego świata, którzy będą rywalizować o nagrody - 250 tys. dolarów i zadebiutować swoją kolecją w witrynie sklepu z luksusową modą.

Netflix - zwiastun 2. sezonu programu "Modni i modniejsi"

Miłość od pierwszego pocałunku

REKLAMA

Hiszpańska komedia romantyczna skupia się na losach Javiera (w tej roli Alvaro Cervantes), który posiada dar jasnowidzenia. Odkrył on w momencie swojego pierwszego pocałunku, gdy zobaczył całą przyszłość swojego związku. Już jako dojrzałemu mężczyźnie, niesamowite umiejętności nie pozwalały mu stworzyć trwałego związku, ponieważ każda jego relacja kończyła się przed tym, zanim zaczęła się psuć. Niespodziewanie poznaje Lucię (Silvia Alonso) i pierwszy raz po pocałunku widzi z nią cudowną przyszłość. Co z tego, skoro Lucia jest dziewczyną jego najlepszego przyjaciela?

Netflix - zwiastun filmu "Miłość od pierwszego pocałunku"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA