REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Niektóre rzeczy się nie zmieniają. Jest teaser i data premiery nowego sezonu "Gilmore Girls"!

W sieci pojawił się teaser nadchodzącego sezonu "Gilmore Girls". "Gilmore Girls: A Year in the Life" pojawi się w platformie Netflix, która odpowiada za kontynuację produkcji, jeszcze w tym roku, a dokładnie 25 listopada.

28.07.2016
9:37
Jest teaser i data premiery nowego sezonu "Gilmore Girls"!
REKLAMA
REKLAMA

Nie znam chyba nikogo, kto kiedykolwiek obejrzałby ten serial i nie pokochał Rory i Lorelai Gilmore, choć obie panny bywają bardzo irytujące. Kiedy dowiedziałam się, że Netflix postanowił przywrócić do życia "Kochane kłopoty" nie posiadałam się z radości, zwłaszcza, że siódma seria zakończyła się po prostu, co tu dużo mówić, nijako. W tym roku dostaniemy cztery długie odcinki "Gilmore Girls", a każdy z nich będzie poświęcony innej porze roku.

Wygląda na to, że w Stars Hollow nic się nie zmieniło. Rory dalej jest bardziej rozsądna niż Lorelai, a ta ostatnia nie przestała dowcipkować. Bar Luke'a stoi na swoim miejscu, a obie Gilmore'ówny uwielbiają pić kawę. Jest więc jak za starych dobrych czasów, choć przecież minęło kilka dobrych lat - Rory skończyła już studia.

REKLAMA

W "Gilmore Girls: A Years in the Life" zobaczymy znane i lubiane postaci. Wrócą odtwórczynie głównych ról, Alexis Bledel i Lauren Graham, a także Kelly Bishop, Scott Patterson i Melissa McCarthy. Nie zabraknie też byłych miłości Rory, czyli odtwórców ról Deana, Jessa i Logana. Zapowiada się cudowny powrót! Już nie mogę się doczekać.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA