REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD
  4. Netflix /

Netflix żegna się ze starym rokiem filmem „Giń, 2020!”. W sieci pojawił się zwiastun

2020 zmierza ku końcowi. I wszystko wskazuje na to, że ostatnie dni tego roku będą jego najprzyjemniejszymi. Netflix spróbuje nam bowiem pomóc poradzić sobie ze wszystkimi traumami, jakich nabawiliśmy się w minionych miesiącach. Platforma zaprezentowała właśnie pełny zwiastun mockumentu „Giń, 2020!” i ujawniła datę premiery nadchodzącego filmu.

21.12.2020
16:53
gin 2020 netflix premiera zwiastun trailer
REKLAMA
REKLAMA

O 2020 roku będziemy mówić jeszcze długo po jego zakończeniu. W końcu od samego początku spotykała nas katastrofa za katastrofą. Do tej pory trudno byłoby o nim opowiedzieć. Jednakże nadszedł czas, w którym możemy zacząć przerabiać tę traumę. A pomogą nam w tym twórcy „Czarnego lustra”. Za „Giń, 2020!” odpowiadają bowiem Charlie Booker i Annabel Jones. A udział w tym „oryginalnym wydarzeniu komediowym” biorą najgorzej poinformowani komentatorzy świata.

M.in. Samuel L. Jackson, Hugh Grant, Kumail Nanjiani, Tracey Ullman, Samson Kayo, Lisa Kudrow, Diane Morgan, Leslie Jones, Cristin Milioti, Joe Keery wcielają się w ekspertów, którzy będą podsumowywać miniony rok i opowiadać o każdej traumie, jaką przeżyliśmy. Tak, twórcy zaprosili do współpracy całą plejadę gwiazd. A wszyscy oni są zgodni: 2020 był tragedią.

Zwiastun i data premiery „Giń, 2020!” na platformie Netflix

Wypowiedzi rzekomych ekspertów ilustrowane będą materiałami archiwalnymi z wydarzeń, które miały miejsce w minionych miesiącach. Nie zabraknie więc licznych odniesień do pandemii czy protestów w USA po śmierci George'a Floyda. Twórcy mają zamiar podsumować 2020 rok w zabawnym i ironicznym stylu, zamykając swoją opowieść w formie mockumentu. A ponieważ jego premiera zbliża się wielkimi krokami, Netflix postanowił podgrzać atmosferę i udostępnił zwiastun nadchodzącej produkcji:

REKLAMA

Wszystko wskazuje więc na to, że chociaż 2020 wszystkich nas wymęczył, to na jego zakończenie czeka nas coś dobrego. Netflix chce nam umilić tym projektem koniec, jak dowiemy się z powyższego zwiastuna, „najbardziej historycznego roku w historii”. Mockument twórców „Czarnego lustra” pojawi się na platformie dosłownie za kilka dni. Jeśli już odhaczycie wszystkie tradycje świąteczne z oglądaniem „Kevina samego w domu” na czele, nie zapomnijcie odpalić serwisu.

Premiera „Giń, 2020!” już 27 grudnia 2020 roku na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA