REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Obejrzyj zwiastun filmu "Gliniarz w przedszkolu 2" i poczuj powiew lat 90.

"Gliniarz w przedszkolu", komedia z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli głównej, ma już 26 lat i dziś pewnie nikt o niej nie pamięta. No, może poza osobami, które z jakiegoś kompletnie niezrozumiałego powodu zdecydowali się nakręcić sequel tego filmu.

17.02.2016
10:26
Obejrzyj zwiastun filmu Gliniarz w przedszkolu 2 i poczuj powiew lat 90.
REKLAMA
REKLAMA

Pierwszy "Gliniarz w przedszkolu" budzi we mnie przyjemne skojarzenia. Jasne, widziałem ten film lata temu, będąc dzieckiem i nie wiem, jak zareagowałbym na niego teraz, ale nie mam ochoty tego sprawdzać. Niektóre dzieła, nawet jeżeli były udane, powinny pozostać tylko wspomnieniem. Innego zdania jest najwyraźniej Universal Pictures. Szefostwo wytwórni uznało bowiem, że świetnym pomysłem będzie stworzenie sequela tej komedii z 1990 roku. Do sieci właśnie trafił pierwszy jego zwiastun. Trwa raptem 30 sekund, ale to dość czasu, by wzbudzić w widzu całą gamę negatywnych emocji.

REKLAMA

Przez ostatnie dwie i pół dekady co nieco się w kinie zmieniło, czego jednak najpewniej reżyser "Gliniarza w przedszkolu 2" Don Michael Paul i scenarzysta David H. Steinberg nie zauważyli. Film wygląda, jakby jego premiera nie była zapowiedziana na maj 2016 roku, lecz jak gdyby miała się odbyć w złotej erze VHS. Rozumiem, że rebooty, remake'i i sequele są tym, co najlepiej się teraz w Hollywood sprzedaje, ale na nie też trzeba mieć jakiś pomysł. W przeciwnym razie wychodzi to, co zobaczyć możecie powyżej.

W "Gliniarzu z przedszkola 2" wystąpią między innymi Dolph Lundgren, Sarah Strange, Aleks Paunovic i Bill Bellamy. Jego fabuła to niemal dokładna kalka "jedynki" - gliniarz rozpoczyna pracę pod przykrywką jako pracownik przedszkola. Tym razem jednak musi odzyskać zaginiony pendrive z ważnymi informacjami. Film - na szczęście - nie trafi do kin. Zamiast tego ukaże się od razu na DVD.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA