REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Coś dla fanów westernów. Miniserial Godless od dzisiaj dostępny w Netfliksie

Westernów - zwłaszcza tych serialowych – nigdy za wiele. W serwisie Netflix pojawił się właśnie miniserial Godless. Mamy nadzieję, że godnie będzie reprezentował ten gatunek.

22.11.2017
9:01
Miniserial Godless od dziś w serwisie Netflix. Do obejrzenia 7 odcinków
REKLAMA
REKLAMA

Ze zwiastunów wiemy, że będzie to widowisko mroczne i klimatyczne. Fabuła osadzona jest w latach 80. XIX wieku i opowiadać ma młodym człowieku, który dołączył się do grupy przestępców, ale ostatecznie postanowił ich opuścić. Ta niesubordynacja spotyka się ze zdecydowaną reakcją Franka Griffina, który przewodzi bandytami. Rusza on w pościg za swoim byłym kompanem.

Historia będzie miała miejsc w pobliżu La Belle, miasteczka górniczego, które znajduje się w Nowym Meksyku.

Miejsce to wyróżnia się tym, że jest zdominowane przez kobiety.

Godless będzie miniserią złożoną z siedmiu odcinków. Co oznacza, że opowiadana historia będzie stanowiła zamkniętą całość. To dobra wiadomość dla tych, którzy nie chcą łączyć się z fabułą i bohaterami na lata.

REKLAMA

Serial został zrealizowany za pieniądze streamingowego giganta. Za produkcję odpowiada Steven Soderbergh (m. in. Logan Lucky). Jack O'Conell zagra uciekającego Roya Goode'a, a w jego oponenta wcieli się Jeff Daniels. W obsadzie wystąpi również Michelle Dockery (Downtown Abbey), Samuel Marty, Tantoo Cardinal, Scoot McNairy, Jeremy Bobb. Reżyserem jest Scott Frank, który jest współautorem scenariusza do filmu Logan.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA