REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Reputation coraz bliżej. Taylor Swift opublikowała nowy singiel

Taylor Swift nie zwalnia tempa i prezentuje nowy utwór, który znajdzie się na nadchodzącej płycie Reputation. 

20.10.2017
12:01
ready for it?
REKLAMA
REKLAMA

To już trzeci klip promujący zbliżającą się płytę Reputation. Taylor Swift na jakiś czas odcięła się od mediów społecznościowych. Nie udzielała wywiadów, a dziennikarze i fani spekulowali, że artystka przygotowuje nowy album, a odrobina ciszy przed burzą pomoże jej w promocji kolejnego krążka. Akcja była zakrojona na taką skalę, że Taylor usunęła posty ze swoich mediów społecznościowych. Oczywiście brak aktywności nie trwał zbyt długo.

Taylor Swift udostępniła swój najnowszy utwór, który znajdzie się na płycie Reputation.

Kilka miesięcy temu pojawił się teledysk do utworu "Look What You Made Me Do". Później przyszedł czas na "...Ready For It". Oba kawałki rzeczywiście różnią się od poprzednich dokonań artystki, ale "Gorgeous" jest raczej powrotem do miłego i niezobowiązującego popu.

Kawałkowi "Gorgeous" towarzyszy mu animowany klip, który prezentuje tekst utworu. Chociaż nie ma w tym teledysku fajerwerków, to ja bardzo lubię takie minimalistyczne "ilustracje". W podobnym stylu został przygotowany pierwszy utwór, który zapowiadał Reputation.

REKLAMA

Płyta Reputation pojawi się już 10 listopada.

Taylor Swift jest jedną z najlepiej zarabiających artystek na świecie. Sprzedała 40 mln kopii swoich albumów i 130 mln singli. Swoją poprzednią płytę wydała w 2014 roku. Tylko w pierwszym tygodniu fani kupili milion egzemplarzy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA