REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Gotowi na kolejną porcję przecieków na temat Star Wars Episode VII?

Następna generacja bohaterów, nowi przywódcy Republiki oraz tajemniczy los Skywalkerów – sieć obiegły kolejne plotki z planu Star Wars Episode VII. Zachęcamy do ich przeczytania, ale oczywiście ostrzegamy – robicie to na własną rękę!

08.09.2014
9:26
Gotowi na kolejną porcję przecieków na temat Star Wars Episode VII?
REKLAMA
REKLAMA

Kilka tygodni temu pokazaliśmy wam nowe uniformy białych, obecnych w każdej trylogii szturmowców. Mogliście zobaczyć Hana Sono jako wojennego weterana oraz nowego „złego” – posiadającego obsesję na punkcie Darth Vadera Inkwizytora. Dzisiaj dotarła do nas kolejna porcja plotek, tym razem w formie przekazów słownych. Chociaż zabrakło dowodów w postaci zdjęć i rysunków koncepcyjnych, plotki pochodzą z tego samego źródła, co wszystkie wcześniejsze – portalu Latino Review. To daje wysokie prawdopodobieństwo, że mówimy o czymś znacznie więcej, niż kolejnej z setek fantazji fanów. Ważności poniższym doniesieniem dodaje ponadto fakt, że te już wcześniej przetaczały się przez media, z kolei szpiedzy Latino Review jedynie je potwierdzają.

#1 Bohaterami nowej Sagi będzie córka Hana oraz Lei, dziecko Lando Carlisiana oraz szturmowiec

O córce bohaterów starej trylogii mówiono już od dłuższego czasu. Chociaż protagonistką będzie latoroślą Lei oraz Hana, wciąż nie wiadomo, czy ta doczeka się w nowych Gwiezdnych Wojnach rodzeństwa. Książkowa odpowiedniczka mogła liczyć na swoich braci, lecz jak wiadomo, cały papierowy dorobek rozszerzonego uniwersum Gwiezdnych Wojen jest już absolutnie nic niewarty.

star wars episode vii szturmowiec 1

Zupełną nowością jest z kolei dziecko Lando. Dotychczas sądzono, że córce rebeliantów będzie dotrzymywać kroku potomek Skywalkerów. Przeciwwagą dla tej dwójki ma być szturmowiec. Od czasów Wojen Klonów miłośnicy Gwiezdnych Wojen odkryli, że ci również mogą być ciekawymi postaciami z charakterem, co na pewno zostanie potwierdzone w filmie reżyserowanym przez J. J. Abramsa. Miejmy tylko nadzieję, że odziany w biały pancerz jegomość posiada lepsze oko niż jego koledzy po fachu ze starej trylogii.

#2 Luke Skywalker? Od 30 lat nikt nie wie, co się z nim dzieje

To bardzo ciekawa plotka. Zdaniem redaktorów Latino Review, w nowej Republice nie będzie ani śladu po Luke’u Skywalkerze. Mistrza Jedi nikt nie widział od 30 lat, czyli w niewiele po zakończeniu akcji ze starej trylogii. Co przez ten czas się z nim dzieje? Tego najprawdopodobniej dowiemy się w 2015 roku. Wszakże Mark Hammil na pewno pojawi się w nowych Gwiezdnych Wojnach, co zostało oficjalnie potwierdzone. Osobiście stawiam na jakąś sekretną świątynię Jedi, a może nawet wychowywanie własnych dzieci w zgodzie z jasną stroną mocy. Tak czy inaczej – bardzo ciekawe posunięcie.

#3 Han Solo przejdzie na wojenną emeryturę

Jak mogliście zobaczyć jakiś czas temu, Harrisowi Fordowi naprawdę do twarzy w zimowej kurtce przypominającej umundurowanie czasów Imperium. Zdaniem redaktorów Latino Review Han Solo przejdzie na zasłużoną wojenną emeryturę, będąc weteranem oraz bohaterem Republiki. Chociaż w filmie mamy zobaczyć (chociaż na moment) Sokoła Millenium, mówi się o tym, jakoby Han posiadał swój własny niszczyciel, perłę w koronie floty Republiki.

star wars episode vii han solo 2
REKLAMA

#4 Republiką będzie kierować Leia Organa Solo

Córka Darth Vadera stanie na czele galaktyki po naturalnym odejściu wcześniejszego przywódcy. Chociaż wciąż nie znamy szczegółów na temat ustroju politycznego oraz jego skuteczności, na pewno będziemy mieli do czynienia z Republiką. Pluralizm, konsensus, porozumienie – to metody rządzenia wymagające odpowiedniej kultury politycznej oraz politycznych zdolności. Powstaje pytanie, czy te wystarczą, aby poradzić sobie z nadciągającym zagrożeniem, którego twarzą będzie Inkwizytor.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA