REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

"Gra o tron": finał szóstego sezonu będzie miał rekordową długość

Godzinę i dziewięć minut - dokładnie tyle trwać będzie finał szóstego sezonu serialu "Gra o tron". Będzie to najdłuższy odcinek tej produkcji kiedykolwiek wyemitowany. 

09.06.2016
11:14
Gra o tron: finał 6 sezonu będzie miał rekordową długość
REKLAMA
REKLAMA

Odcinki "Gry o tron" trwają około 55 minut, już teraz jednak wiadomo, że w końcówce szóstego sezonu zobaczymy dwa epizody, które będą dłuższe. Czas trwania przedostatniego, zatytułowanego "Battle of the Bastards", w którym najpewniej będziemy świadkami bitwy pomiędzy Boltonami i Starkami, wyniesie 60 minut. Z kolei finał ma być dłuższy o kolejne 9 minut. Co ciekawe, nosi on tytuł "Winds of Winter", czyli taki sam, jak wciąż nie wydana szósta odsłona sagi "Pieśni Lodu i Ognia" George'a R. R. Martina. Najprawdopodobniej dojdzie w nim do zapowiadanego od dawna starcia z Innymi. Producenci serialu "Gra o tron" przed premierą trwającego sezonu obiecywali, że zobaczymy w nim największą bitwę w historii telewizji. Ciekawe, w którym z tych dwóch odcinków to nastąpi.

REKLAMA
gra o tron sezon 6 4 class="wp-image-68511"

Nim poznamy odpowiedź na to pytanie, upłynie jeszcze trochę czasu. Premiera najbliższego, ósmego odcinka, odbędzie się w poniedziałek, 12 czerwca. "Battle of the Bastards" trafi na ekrany tydzień później, 19 czerwca, a wielki finał zostanie wyemitowany 26 czerwca.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA