REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Co za niespodzianka! Znamy datę premiery 7 sezonu serialu Gra o tron!

HBO odkrywa karty. Chwilę po udostępnieniu pierwszego plakatu promującego nowy sezon serialu Gra o tron dowiedzieliśmy się, kiedy 7 seria będzie miała swoją premierę.

09.03.2017
21:35
Co za niespodzianka! Znamy datę premiery 7 sezonu serialu Gra o tron!
REKLAMA
REKLAMA

Gra o tron jest jednym z najpopularniejszych współcześnie emitowanych seriali. Nic dziwnego, że nawet data emisji siódmej serii budzi w fanach tak ogromne emocje. Do tej pory kolejne serie pojawiały się na wiosnę, ale w tym roku HBO zdecydowało się opóźnić premierę.

HBO w bardzo nietypowy sposób podeszło do ujawnienia daty premiery siódmego sezonu.

W serwisie Facebook pojawiła się transmisja publikowana na żywo przedstawiająca... podgrzewany na różne sposoby blok lodu. Widzowie byli zachęcani przez profil Game of Thrones na Facebooku do nakręcania interakcji poprzez wpisywanie w komentarzach słów Fire i Dracarys.

Wpisanie tego hasła miało przyspieszyć ujawnienie daty premiery. Oczywiście cel był prosty. Dzięki takiemu wpisywaniu komentarzy transmisja wirusowo docierała do coraz większej liczby ludzi oczekujących na to, aż lód się wreszcie stopi i ujawni tabliczkę z datą premiery.

7 sezon serialu Gra o tron zadebiutuje 16 lipca 2017 roku.

Czekają nas jeszcze długie cztery miesiące oczekiwania na to, by poznać dalsze losy bohaterów Westeros. Ten sezon jest zresztą wyczekiwany jak mało który wcześniej. W końcu już zeszłoroczna, szósta seria wyprzedziła momentami akcję przedstawioną książkowej sagi George'a R.R. Martina.

Siódmy sezon serialu Gra o tron wybiegnie jeszcze dalej w przyszłość poza materiał źródłowy. Zobaczymy wreszcie Daenerys kroczącą wraz ze swoją armią przez siedem królestw. Co prawda nie jest to finałowy sezon, ale historia śledzona przez fanów serialu od blisko dekady zbliża się do konkluzji.

REKLAMA

Nie wiem jak Wy, ale ja już nie mogę się doczekać! Gra o tron może i nie jest najlepszym serialem emitowanym obecnie w telewizji, ale nie można odmówić HBO rozmachu przy adaptowaniu sagi Pieśń lodu i ognia. Po raz pierwszy mamy teraz szansę, by zapowiadane od lat starcie dwóch żywiołów wreszcie zobaczyć.

Polska premiera serialu odbędzie się 17 lipca 2017, zarówno w stacji HBO, jak i w usłudze HBO GO.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA