REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

7 sezon Gry o tron na nowych zdjęciach. Co możemy z nich wywnioskować o fabule serii?

HBO udostępniło właśnie kadry z siódmego sezonu serialu Gra o tron pokazujące najważniejszych bohaterów. Można z nich wyciągnąć nieco wniosków na temat tego, jak potoczy się dalej historia Daenerys i Jona Snowa, klanu Lannisterów, rodu Starków i wszystkich innych postaci, które pozostały jeszcze przy życiu.

21.04.2017
18:30
Gra o tron - 7 sezon - zdjęcia
REKLAMA
REKLAMA

Przez sześć kolejnych lat Gra o tron debiutowała w kwietniu, ale na siódmy sezon przyjdzie nam poczekać nieco dłużej. Chociaż składać będzie się na niego zaledwie siedem odcinków, to pojawi się dopiero w lipcu.

7 sezon serialu Gra o tron wzbudza ogromne emocje.

Oczekiwania są ogromne, bo serial przegonił już fabularnie nieukończoną sagę pióra George'a R.R. Martina, na której bazuje. Materiał źródłowy ponownie nie jest w stanie podpowiedzieć widzom czego mogą się spodziewać i zarówno widzowie, jak i czytelnicy mogą teraz tylko zgadywać.

Premiera została opóźniona, a stacja HBO rzuciła wygłodniałym fanom na pocieszenie kilkanaście fotografii. Pokazują one, jak prezentują się bohaterowie w kolejnej serii. Na pierwszy rzut oka niewiele na nich widać, ale jeśli przyjrzeć im się dokładnie, to można wypatrzeć kilka ciekawostek.

Matka smoków dotarła wreszcie do Westeros i najprawdopodobniej widzimy ją w Smoczej Skale, czyli twierdzy jej rodu. To tutaj osiedlił się wcześniej Stannis Baratheon.

Gra o tron - 7 sezon - zdjęcia class="wp-image-84004"

Doradczyni królowej Deanerys, podobnie jak reszta świty, ma zupełnie nowy strój. U Missandei widać znak roku Targaryenów.

Gra o tron - 7 sezon - zdjęcia class="wp-image-84005"

Varys stojący po stronie Daenerys może jeszcze sporo namieszać. Ciekaw jestem, czy jego ubiór wskazuje na to, że wybrał się na północ, czy też na południu się już mocno ochłodziło.

Gra o tron - 7 sezon - zdjęcia class="wp-image-84006"

Tyrion z przypinką namiestnika królowej ma - podobnie jak reszta bohaterów - smutną minę. Czyżby dotarło do niego, że przyprowadził kogoś obcego do swojej ojczyzny? Arya z kolei siedzi w jakiejś karczmie i zapewne planuje kolejne morderstwo.

Gra o tron - 7 sezon - zdjęcia class="wp-image-84007"

Sandor Clegane zmierza na północ po przystaniu do Berricka Dondarriona. Mam ogromną nadzieję, że jego i Aryi drogi się jeszcze skrzyżują.

Gra o tron - 7 sezon - zdjęcia class="wp-image-84008"

Jon Snow z marsową miną patrzy w przyszłość i odwiedza najpewniej kryptę, w której spoczywa jego matka. Powróci też Lyanna Mormont, ale uśmiech Littlefingera w tle nie wróży nic dobrego

Gra o tron - 7 sezon - zdjęcia class="wp-image-84009"

Wygląda na to, że sir Davos zostanie jednym z doradców Jona Snowa. Ciekawe, czy pogodził się już z porażką Stannisa...

Gra o tron - 7 sezon - zdjęcia class="wp-image-84010"

Tormund zdaje się ma zamiar ponownie uderzyć w końskie zaloty i Brienne nie będzie w stanie się od niego odczepić.

Gra o tron - 7 sezon - zdjęcia class="wp-image-84011"

Sansa najwyraźniej nadal ulega wpływom Littlefingera, chociaż był dla niej źródłem wielu cierpień. Mam jednak nadzieję, że starsza córka Starka będzie źródłem porażki parszywego manipulanta.

Gra o tron - 7 sezon - zdjęcia class="wp-image-84012"

Mam nadzieję, że więcej czasu spędzimy w Winterfell, a mniej obserwując jak Meera Reed ciągnie Brana Starka po śniegu. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że Bran jest tutaj najpewniej w trakcie wizji.

Gra o tron - 7 sezon - zdjęcia class="wp-image-84013"
Gra o tron - 7 sezon - zdjęcia class="wp-image-84014"

W Królewskiej Przystani na Żelaznym Tronie zasiada Cersei, a Jaimie stoi przy jej boku. Nie wyglądają jednak na szczęśliwych i najpewniej ich związek nie przetrwa.

Gra o tron - 7 sezon - zdjęcia class="wp-image-84015"
REKLAMA

Nie mogę się doczekać, aż zobaczę Daenerys i jej świtę w Westeros, bo czekam na to od siedmiu lat!

Gra o tron - 7 sezon - zdjęcia class="wp-image-84003"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA