REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

"Gra o tron" jako musical? Posłuchaj śpiewających bohaterów serialu

Daenerys Targaryen jako wokalistka reggae, Jamie Lannister grający na pianinie i śpiewający o miłości do swojej siostry albo Tyrion wyśmiewający na estradzie uśmierconych serialowych bohaterów. Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, jak prezentowałaby się "Gra o tron" w formie musicalu, to poniżej znajdziecie odpowiedź.

22.05.2015
10:01
Gra o tron jako musical? Posłuchaj śpiewających bohaterów serialu
REKLAMA
REKLAMA

Wczoraj w USA odbył się tzw. Dzień Czerwonego Nosa (Red Nose Day), czyli charytatywna zbiórka pieniędzy, której finałem jest show, w którym klipy na temat działalności organizacji przeplatane są z komediowymi występami znanych gwiazd. Stacja NBC przygotowała na tę okazję nie lada gratkę dla fanów serialu "Gra o tron" - we współpracy z muzykiem zespołu Coldplay, Chrisem Martinem stworzyła utrzymaną w żartobliwym tonie parodię musicalu, w którym usłyszeć można m. in. Daenerys Targaryen oraz Jamiego i Tyriona Lannisterów.

Emilia Clarke - Rastafarian Targaryen

Nikolaj Coster-Waldau - Closer to Home

Peter Dinklage - Still Going Strong

NBC stworzyło także kilkominutowy quasi-dokument z przygotowań do stworzenia tego musicalu, w którym zobaczyć (i usłyszeć) można także innych członków obsady serialu "Gra o tron". Miejmy nadzieję, że pełne wersje wszystkich utworów wkrótce trafią do Internetu, bo jest to rzecz absolutnie fantastyczna.

Aktualizacja

REKLAMA

Jest i pełna wersja musicalu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA