REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

„Detektyw” rozwiąże zagadkę 8. sezonu „Gry o tron”. Dowiedzieliśmy się, kiedy poznamy datę premiery serialu

Nie ma wątpliwości co do tego, że nowy sezon „Gry o tron” to jedna z najbardziej oczekiwanych premier 2019 roku w świecie seriali. HBO już wcześniej podało, że 8. seria zadebiutuje w kwietniu, ale kiedy dokładnie? Tego dowiemy się już na dniach.

11.01.2019
19:51
gra o tron sezon 8
REKLAMA
REKLAMA

Ten rok wypełniony będzie przez HBO powrotami ukochanych przez widzów serii, a także kilkoma wyczekiwanymi nowościami. Dostaniemy nowe sezony „Wielkich kłamstewek”, „Figurantki” czy „Sukcesji”, a zadebiutują „Watchmen”, „Euphoria”, „Chernobyl” i „Catherine the Great”. Wśród wielkich powrotów jest także „Detektyw”, którego koleje losu raz dawały do zrozumienia, że 3. sezon nigdy nie powstanie, a innym razem, że jednak wrócimy do zagadkowych śledztw. Stanęło na szczęście na drugiej z tych opcji.

Dlaczego jednak „Detektyw”, którego premiera odbędzie się już w najbliższy poniedziałek 14 stycznia, jest ważny w kontekście „Gry o tron”? Otóż przed wyświetleniem pierwszego od ponad trzech lat nowego odcinka serialu, poznamy jednocześnie dokładną datę naszego powrotu do Westeros.

Kwiecień coraz bliżej, więc HBO odsłania karty dotyczące „Gry o tron”.

Przyprawiająca o wypieki na policzkach informacja została opublikowana na oficjalnym koncie stacji na Twitterze.

„Detektyw” doczeka się emisji na antenie HBO w nocy z niedzieli na poniedziałek. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany o 3:00 w nocy 14 stycznia 2019 roku. Zanim to nastąpi poznamy datę premiery 8. sezonu „Gry o tron”. Popularne swego czasu w sieci Nie śpię, bo „Gra o tron” nabiera nowego znaczenia.

REKLAMA

Trudno już teraz bawić się w prorokowanie, którego dnia kwietnia zobaczymy finałowy sezon. Do tej pory było różnie. Zarówno 1., 5. i 6. seria przeboju HBO ukazywały się w drugiej połowie kwietnia lub pod koniec miesiąca, zaś 2., 3. i 4. można było oglądać już na jego początku. Jedynie 7. sezon wyłamywał się wcześniejszym schematom, gdyż jego premiera przypadła na lipiec. Pozostaje więc czekać. Cóż… byleby do końca weekendu.

Dotychczasowe odcinki „Gry o tron” można oglądać na HBO GO.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA