REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Możliwe, że właśnie poznaliśmy długość odcinków finałowego sezonu „Gry o tron”

Oczekiwania związane z 8. sezonem „Gry o tron” są tak ogromne, że każda informacja jest cenna. Nawet długość poszczególnych epizodów stanowi dla fanów sugestię dotyczącą fabuły produkcji. Bardzo możliwe, że właśnie ją poznaliśmy, dzięki konferencji francuskiego nadawcy serialu.

23.01.2019
10:56
gra o tron odcinki
REKLAMA
REKLAMA

„Gra o tron” to serial, na temat którego powstało więcej teorii, plotek i spekulacji niż większości obecnie nadawanych produkcji razem wziętych. Zwłaszcza zbliżający się, finałowy sezon rodzi przed premierą setki pytań i rozważań. Po części wynika to z faktu, że oficjalnych informacji na ten temat mamy bardzo mało. Nawet opublikowane przez HBO teasery produkcji nie pokazują nowych ujęć pochodzących z ostatniego sezonu. Co zresztą nie przeszkadza fanom toczyć gorących dyskusji na ich temat.

Emocje związane z „Grą o tron” nie powinny jednak nikogo dziwić. Ostatnie sześć odcinków produkcji złożą się na dzieło, jakiego telewizja wcześniej nie widziała. Nawet ich długość miała dorównywać pełnometrażowym filmom. Do tej pory nie wiedzieliśmy jednak, o jak obszerny czas chodzi.

Gra o tron odcinki - kiedy premiera?


Francuski portal Premiere poświęcony filmom i serialom poinformował na Twitterze, że ta informacja została właśnie ujawniona. Podczas spotkania prasowego zorganizowanego przez grupę telewizyjnych nadawców Orange Cinema Series (która pokazuje w tym kraju produkcje HBO) pochwalono się także 8. sezonem „Gry o tron”. Zdradzono m.in. długość poszczególnych odcinków.

REKLAMA

Co dziwne jednak, informacje podane przez portal nie zgadzają się z opublikowanym zdjęciem z konferencji. Na slajdzie zaznaczono, że każdy z sześciu epizodów potrwa 90 minut. Z kolei według francuskich dziennikarzy podczas prezentacji miano ujawnić, że dwa pierwsze odcinki potrwają godzinę, a kolejne cztery po 80 minut każdy. Różnica jest więc znacząca. W zależności od przyjętej wersji 8. sezon byłby najdłuższym z dotychczasowych lub mniej więcej równy poprzedniej odsłonie (mimo ograniczonej liczby odcinków). Tak czy inaczej fani „Gry o tron” mogą czuć się zadowoleni.

Premierowy odcinek 8. sezonu „Gry o tron” trafi na antenę HBO 15 kwietnia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA