REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Gra o Tron: zobacz 25 minutowe podsumowanie najważniejszych wydarzeń 3 sezonu

Gra o Tron to dość rozbudowany i wielowątkowy serial - nawet jeżeli do książkowego pierwowzoru trochę mu w tym względzie brakuje. Od premiery ostatniego odcinka trzeciego sezonu minęło już kilka miesięcy i jeśli macie poczucie, że jakieś wydarzenia i szczegóły fabularne mogły wam w tym czasie umknąć, warto zerknąć na świetny materiał przygotowany przez HBO. 

13.03.2014
11:01
Gra o Tron: podsumowanie trzeciego sezonu
REKLAMA

To dwudziestopięciominutowy materiał wideo, zawierający najważniejsze sceny z trzeciego sezonu, uzupełniony o wypowiedzi aktorów, opisujących to, co działo się z ich postaciami. Wbrew moim obawom, że trudno sensownie streścić niemal dziesięć godzin fabuły w niecałe pół godziny, podsumowanie od HBO daje radę. Nawet jego tempo nie jest wyjątkowo zawrotne - nie ma szaleńczego skakania po wątkach, narracja jest spójna i opowiada bodaj o wszystkich najważniejszych wydarzeniach.

REKLAMA

REKLAMA

Premiera czwartego sezonu "Gry o Tron" odbędzie się 6 kwietnia. Przedstawiona w nim historia oparta będzie na trzecim tomie sagi Pieśni Lodu i Ognia - "Nawałnicy Mieczy". David Benioff i Daniel B. Weiss, producenci wykonawczy, w wywiadzie udzielonym "Vanity Fair", potwierdzili niedawno, że serial będzie się składał z siedmiu lub maksymalnie ośmiu sezonów.

Tutaj znajdziecie piętnastominutowy materiał, zawierający wywiady, ciekawostki i zapowiedzi 4. sezonu. Jeśli wcześnie nie mieliście okazji, zachęcam także do zapoznania się ze zwiastunami: pierwszy, drugi, trzeci.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA