REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Oto zwiastun 4 sezonu "Gry o Tron". Imponujący

Przed wami świeżutki, pachnący jeszcze nowością, trailer nowego sezonu produkowanego przez HBO serialu "Gra o Tron". Wyemitowany o 8:58 wieczorem czasu wschodniego, tuż przed premierą pierwszego odcinka "True Detective", wkrótce potem trafił do Sieci. Obejrzyjcie, warto!

13.01.2014
7:47
Oto zwiastun 4 sezonu „Gry o Tron”. Imponujący
REKLAMA

Pewnie niektórzy drżą już z podniecenia, więc aby nie przedłużać, oto on:

REKLAMA

Imponujący, prawda? Oczekiwania wobec 4 sezonu są ogromne, szczególnie, że scenarzyści musieli zmierzyć się z jednymi z najciekawszych i najważniejszych w mojej opinii wydarzeniami opisanymi przez George'a Martina. I choć to tylko zwiastun, który pokazuje ledwie wycinek tego, co podziwiać będziemy mogli za kilka miesięcy, miałem trochę obaw z nim związanych. Mało co potrafi tak skutecznie zabić entuzjazm, jak nieudany trailer. Ten na szczęście zapowiada sporo emocji i raczej nie wygląda na to, żeby twórcy po trzech naprawdę udanych sezonach mieli obniżyć loty. Skuty w kajdany Tyrion, prowadzony przez straż miejską Królewskiej Przystani, pojedynek Góry, która jeździ z Oberynem Martellem, szarża rycerzy Baratheona ... O tak, będzie smakowicie.

REKLAMA
gra o tron sezon 4 trailer 4

Już wcześniej, na profilu serialu na Vine, udostępnionych zostało kilka krótkich fragmentów ze zwiastuna. Taka forma - migające, krótkie ujęcia - nie do końca mi jednak odpowiadała. Premierowy odcinek czwartego sezonu "Gry o Tron" zostanie wyemitowany 6 kwietnia. To niewielkie opóźnienie w stosunku do poprzednich sezonów wynika z zapowiedzianego na 30 marca wznowienia "The Walking Dead", serialu ze stajni AMC. HBO nie chciało stawać w szranki z Zombiakami i postanowiło umożliwić miłośnikom obu produkcji bezkolizyjne obejrzenie obu. Więcej o 4 sezonie GoT przeczytacie tutaj.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA