REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Opublikowano zdjęcia z 2. odcinka 8. sezonu „Gry o tron”. Jaki los czeka bohaterów?

Nie żeby była to nowość, ale wygląda na to, że bohaterowie w kolejnym odcinku „Gry o tron”, będą mieli kłopoty. Co zdjęcia z następnego epizodu starają się nam powiedzieć?

18.04.2019
14:00
gra o tron zdjęcia s08e02
REKLAMA
REKLAMA

Tekst zawiera spoilery!

Widzieliśmy już zwiastun 2. odcinka 8. serii, ale teraz dostarczono również zdjęcia. Co prawda na ich podstawie trudno mówić o konkretach, ale zawarte na nich sugestie co do fabuły, przynajmniej częściowo, są jasne.

Czekają nas kolejne spotkania i trudne rozmowy, które mogą zaważyć na losach Westeros. Wydaje się, że najwięcej nieprzyjemności czeka Jaime'ego, który w ostatnim odcinku przybył do Winterfell.

Zdjęcia: Gra o tron s08e02 - co czeka bohaterów?

Królobójca stanie przed obliczem Daenerys i zacznie się wypominanie przeszłości.

To właśnie Jaime jest odpowiedzialny za śmierć Szalonego Króla, ojca Matki Smoków. Lannister raczej nie ma co liczyć na ciepłe powitanie, mimo że przybył z dobrymi zamiarami. Być może pomocny będzie dla niego Bran, który zapewne jest w stanie odgadnąć intencje Jaime'ego. Trójoka Wrona zapewne postanowi zapomnieć o dawnych wydarzeniach i niewykluczone, że stanie w obronie Królobójcy.

Zdjęcia zdają się również sugerować, że do ważnych rozmów dojdzie między Goździkiem a Samem. Być może Tarly wyzna jej prawdę o pochodzeniu Jona Snowa, a ta w, jak na nią przystało, prostych słowach wyrazi coś, co przerodzi się w głowie Sama na plan działania.

Widać też, że wszyscy gotują się na wielką bitwę, która ma nastąpić w 3. odcinku. Tyrion popija wino, Jon ma zamyśloną twarz, Szary Robak i Missandei uchwyceni zostali w sytuacji, w której najpewniej rozmawiają o tym, że to mogą być ich ostatnie wspólne chwile. Jest jeszcze Lyanna Mormont w stroju dającym do zrozumienia, że i ona stanie na polu bitwy mając za sobą swoich żołnierzy. W tym wszystkim będzie jednak czas na posilenie się, bo na kilku zdjęciach widzimy bohaterów z miską zupy. Walczyć na głodniaka, kto to słyszał?

HBO nie udostępniło tytułu kolejnego odcinka, ale wiemy ile potrwa.

REKLAMA

Jego metraż zamknie się w 58 minutach. Jego reżyserem jest David Nutter, a scenarzystą Bryan Cogman. To już ostatnie, pełne nerwów, chwile nim dojdzie do prawdziwej rzezi.

Premiera 2. epizodu 8. sezonu „Gry o tron” już 22 kwietnia na HBO i HBO GO.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA