REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Teaser 6 sezonu "Gry o tron" nie przynosi odpowiedzi na kluczowe pytanie

A kto umarł, ten... no właśnie. Żyje czy nie żyje? To pytanie od kilku miesięcy zadają sobie chyba wszyscy fani serialu "Gra o tron", którego piąty sezon zakończył się cliffhangerem związanym z postacią Jona Snow. HBO udostępniło właśnie teaser szóstej serii, nie zdradza on jednak rozwiązania tej zagadki.

03.12.2015
22:24
Teaser 6 sezonu Gry o tron nie przynosi odpowiedzi na kluczowe pytanie
REKLAMA
REKLAMA

I oczywiście trudno się temu dziwić. Nie zdziwię się, jeśli dalszych losów bękarta Neda Starka nie poznamy nawet na początku szóstego sezonu, a co tu dopiero mówić o przedpremierowych zapowiedziach. HBO dobrze wie, że będziemy śledzić kolejne odcinki z wypiekami na twarzy, niecierpliwie wyczekując poznania odpowiedzi na pytanie: co dalej? Czy Jon Snow przeżył, czy jednak będzie kolejną z ulubionych postaci widzów, którą pożegnamy? Jeśli jakimś cudem uda mu się wykaraskać, to co go czeka? A może powróci jako Inny, albo zostanie wskrzeszony przez Melisandre? Wątpliwości jest wiele, wszystkie potencjalne rozwiązania rozpalają wyobraźnie. HBO ma w ręku naprawdę mocną kartę, a takiej nie wykorzystuje się od razu.

REKLAMA

"They have no idea, what's going to happen" - nie mają pojęcia, co się wydarzy. W ten sposób podsumowany zostaje pierwszy teaser szóstego sezonu serialu "Gra o tron". Bardzo słusznie zresztą, bo tego, co ma nadejść, możemy się jedynie domyślać. Odpowiedzi, czy choćby wskazówek, nie przyniosą nam ani książki Geroge'a R. R. Martina, ani - najwyraźniej - żadne zwiastuny i wypowiedzi twórców. Pozostaje nam czekać. Do kwietnia - to wtedy na antenę trafić ma pierwszy odcinek nowej serii.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA