REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

"Gra o tron": pierwszy zwiastun szóstego sezonu zaostrza apetyt przed premierą

Oto i on: pierwszy zwiastun szóstego sezonu serialu "Gra o tron" wylądował właśnie w sieci. I jest fantastyczny. Dlatego dobrze się zastanówcie, czy chcecie go oglądać - po tym nie będziecie mogli się doczekać premiery.

08.03.2016
22:11
Gra o tron: pierwszy zwiastun 6 sezonu już w sieci. Jest świetny
REKLAMA
REKLAMA

Zwiastun trafił do internetu dosłownie przed momentem - po długich miesiącach wyczekiwania, które HBO starało się nam osłodzić publikując tajemnicze teasery, niewiele zdradzające zdjęcia i strzępki informacji, nareszcie dostaliśmy konkret. Około dziewięćdziesięciu sekund faktycznego materiału z nowego sezonu "Gry o tron", jednej z najbardziej wyczekiwanych serialowych produkcji tego roku.

REKLAMA

Trailer jest rewelacyjnie zmontowany, a dobór pokazanych w nim scen sprawia, że chciałoby się rzucić wszystko i natychmiast obejrzeć serial. Bo wygląda na to, że w nowej odsłonie "Gry o tron" będzie się działo - zwiastun obiecuje imponujące rozmachem bitwy, dynamiczne pojedynki, seks, dramatyczne zwroty akcji i oczywiście masę intryg. Czyli to, do czego zdążyliśmy się już przyzwyczaić, ale na tym nie koniec. Szósty sezon wyprzedzi bowiem sagę George'a R. R. Martina, dzięki czemu będziemy świadkami kompletnie nie znanych wydarzeń. Dowiemy się też jaka jest przyszłość Jona Snowa - a kwestia ta rozpala chyba wszystkich sympatyków "Gry o tron". Nie wiem jak wy, ja nie mogę się doczekać. Premiera już 24 kwietnia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA