REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD

HBO przedstawia „Zasady gry” „Gry o tron” oraz pokazuje nam, co dzieje się „Za kulisami” serialu. Dwie nowe serie już w HBO GO

Przed nami jeszcze całe trzy dni oczekiwania na drugi odcinek 8. sezonu „Gry o tron”. Jednak już dzisiaj możecie wrócić do Westeros wraz z obsadą aktorską i ekipą twórców w produkcjach „Gra o tron VIII: Zasady gry” oraz „Gra o tron VIII: Za kulisami”.

18.04.2019
14:30
Od dziś obejrzycie Gra o tron VIII: Zasady gry i Gra o tron VIII: Za kulisami
REKLAMA
REKLAMA

W poniedziałkową noc o 3:00 nad ranem zadebiutował pierwszy odcinek finałowej „Gry o tron”. Właśnie płynie czwarta doba od tego momentu, a niektórzy fani zdążyli obejrzeć pierwszych 50 minut 8. sezonu już kilka, a nawet kilkanaście razy. Dla jednych taka postawa jest godna podziwu, inni nie widzą sensu w wielokrotnym oglądaniu tego samego epizodu. Okazuje się jednak, że wcale nie musimy czekać do kolejnego poniedziałku, by ponownie zagłębić się w świat Westeros.

Na HBO GO debiutują dziś „Gra o tron VIII: Zasady gry” oraz „Gra o tron VIII: Za kulisami”.

Odpowiadając na potrzeby spragnionych fanów, twórcy hitu HBO zdecydowali się stworzyć dwie nowe komplementarne serie, których kolejne odcinki będą ukazywały się po premierowych epizodach 8. sezonu. Każda produkcja będzie zawierała sześć krótkich części. Te po kolei zabiorą nas za kulisy ostatniego sezonu „Gry o tron”.

„Gra o tron VIII: Zasady gry” pokaże widzom wywiady z obsadą aktorską oraz twórcami, którzy opowiedzą o wydarzeniach ostatniego sezonu. Rzucą nowe światło na to, jak najważniejsze wydarzenia w finale łączą się ze sobą i jak można je interpretować. Pierwszy odcinek serii trwa 17 minut. Czas kolejnych jest określany w granicach 15 minut.

gra o tron VIII
REKLAMA

Z kolei „Gra o tron VIII: Za kulisami” zabierze fanów w bardziej tradycyjną wycieczkę po kulisach produkcji. W sześciu epizodach dowiemy się, jak powstawały poszczególne odcinki, poznamy tajniki planu zdjęciowego, a także obejrzymy wypowiedzi gwiazd serialu. Pierwszy epizod trwa zaledwie 7 minut. Następne mają oscylować w okolicach 10 minut.

Pierwsze odcinki produkcji produkcjach „Gra o tron VIII: Zasady gry” oraz „Gra o tron VIII: Za kulisami” są dostępne na HBO GO. Następne będą się ukazywać co czwartek.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA