REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Przeżyj finał „Gry o tron” na wielkim ekranie. Multikino organizuje specjalne pokazy

Już za tydzień, 20 maja, stanie się to, na co HBO przygotowywało nas od ośmiu lat. Warto takie popkulturowe wydarzenie celebrować w jak najlepszych warunkach. Tu naprzeciw naszym oczekiwaniom wychodzi Multikino.

13.05.2019
15:18
gra o tron s08e06 multikino
REKLAMA
REKLAMA

Z podobnym pomysłem spotkaliśmy się przy okazji premiery 8. serii. Wówczas odcinek można było oglądać w kinach Helios, z czego skorzystała i nasza redakcja. Teraz to Multikino daje widzom możliwość przeżycia ostatniego odcinka na wielkim ekranie.

Jak zdobyć bilet na finał „Gry o tron” w Multikinie?

Aby odebrać wejściówkę należy wejść pod TEN adres i podążać za wytycznymi. Należy zatem wypełnić dostępny tam formularz podając swój numer BIN na karcie Mastercard. Jest to pierwsze 6 cyfr, a podanie ich jest w pełni bezpieczne.

Kolejnym krokiem jest podanie pierwszych 6 znaków kodu promocyjnego HBO GO. Znaleźć go można na swoim koncie na HBO GO wchodząc w Ustawienia -> Zarządzanie kontem -> Kod Promocyjny. Ostatnia potrzebna czynność to akceptacja regulaminu.

Rejestrować się można od 13 maja 2019 roku od 13:00 do 20 maja 2019 roku do godziny 19:30, bądź do wyczerpania miejsc na pokaz. Akcja organizowana jest w wybranych kinach zlokalizowanych w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Wrocławiu oraz Warszawie. Wszyscy ci, którzy pomyślnie przejdą proces rejestracji najpóźniej po 15 minutach otrzymają bilet wstępu w postaci: biletu w formie pdf na adres e -mail oraz kodu QR w formie SMS.

REKLAMA

Istnieje także bardziej tradycyjny sposób na obejrzenie finału „Gry o tron”.

Polscy widzowie będą mogli obejrzeć go o godzinie 3:00 w nocy z 20 na 21 maja. Chwilę później odcinek trafi też na HBO GO.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA