REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Westeros to kapitalny zwiastun spin-offu Gry o tron, który rozgrywa się… w czasach współczesnych

Co by było, gdyby akcja serialu Gra o tron rozgrywała się w czasach współczesnych, przy użyciu aktualnych zdobyczy technologii? Namiastkę takiej wizji przedstawia fanowski, ale doskonale zrealizowany zwiastun Westeros.

06.09.2017
11:12
Westeros to kapitalny zwiastun spin-offu Gry o tron we... współczesności
REKLAMA
REKLAMA

Westeros to zwiastun zrealizowany przez niemieckich fanów serialu Gra o tron. Materiał reklamowy został wykonany na tak wysokim poziomie, że z powodzeniem mógłby zostać wykorzystany przez HBO. Chociaż frazes „Gra o tron w czasach współczesnych” brzmi jak streszczenie wszystkich sezonów House of Cards, osoby stojące za trailerem wykazały się niesamowitym smakiem oraz wyczuciem stylu podczas realizacji swojego dzieła.

Gdyby Westeros był prawdziwym serialem, już odliczałbym kartki w kalendarzu do jego premiery.

Pomysł na Siedem Królestw, które trwają przez setki następnych lat, aż do ery odpowiadającej naszej współczesności, to wizja, którą bardzo łatwo spalić. Przedobrzyć. Przesadzić. Ku mojemu zdziwieniu, producenci zwiastuna Westeros nie popełniają takiego błędu. Fani Gry o tron bardzo umiejętnie grają obrazem, motywami oraz skojarzeniami.

REKLAMA

Asfaltowa droga wiodąca zaraz obok Muru, minister Lannister, wilkor wychodzący z drogiego samochodu czy Żelazny Tron stanowiący eksponat w muzeum - no coś niesamowitego. Na materiale wideo jest tyle ukrytych smaczków, że warto go zobaczyć przynajmniej kilka razy. Aż szkoda, że Westeros to tylko fanowski projekt. Gdybym usłyszał, że HBO chce przenieść Grę o tron do czasów współczesnych, byłbym zdecydowanym przeciwnikiem tego pomysłu. Teraz, po zobaczeniu zwiastuna, już sam nie wiem…

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA