REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

HBO zaczepia fanów „Gry o tron" na Facebooku i pokazuje bohaterów finałowego sezonu na Żelaznym Tronie

HBO postanowiło zagrać z fanami i pokazać najważniejszych bohaterów serialu w sytuacji, w jakiej zapewne większość z nich nigdy się nie znajdzie. Któremu z nich uda się usiąść na Żelaznym Tronie?

28.02.2019
17:49
gra o tron sezon 8 hbo
REKLAMA
REKLAMA

Bran, Arya czy Daenerys Targaryen? Nocny Król, Ogar lub Jon Snow? HBO przedstawiło najważniejszych bohaterów swojego serialu na Żelaznym Tronie. Post możecie znaleźć tutaj.

 class="wp-image-258899"

Większość z nich raczej nie ma szans na zajęcie najważniejszego miejsca w całych Siedmiu Królestwach. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby na tronie spróbować wyobrazić sobie Szarego Robaka lub Davosa. Obaj Panowie najpewniej mogliby go zająć tylko jako Namiestnicy swoich władców.

 class="wp-image-258896"

W czasach współczesnych „Grze o tron" zasiadał na nim ród Baratheonów: Robert oraz jego synowie Joffrey i Tommen. Pierwszy poniósł śmierć od ran odniesionych na polowaniu, drugi został otruty, a trzeci popełnił samobójstwo. Ich miejsce zajęła królowa-matka, Cersei, która z tej pozycji zaczyna finałowy sezon.

 class="wp-image-258893"

Żelazny Tron wcale nie musi jednak skończyć jako siedzisko człowieka. Bardzo wysoko ocenia się bowiem szanse Nocnego Króla, który nadciąga do Westeros z dalekiej północy.

REKLAMA

Rozgrywki na szachowej mapie Westeros powrócą na HBO już 15 kwietnia.

Finałowy sezon będzie liczył 6 epizodów. Ostatni zostanie wyemitowany 19 maja. Później zostaniemy uraczeni spin-offami w świecie stworzonym przez George'a R.R. Martina.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA